Semis OÜ
Registrisse kantud 16238264Semis OÜ (registrikood 16238264) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliku küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 812 740 eurot ja puhaskasum 163 050 eurot, bilansimaht 283 254 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marianne Missuno. Juhatuse liikmed on Marianne Missuno, Stanislav Vorobjov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2021 (5 a 4 k) · Poku tee 47, Alliku küla, 76403
Registriandmed KMKR EE102474453 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102474453
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,1 % | 2024: 10,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 86,6 % | 2024: 71,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,5 % | 2024: 62,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | +37,4 % | 2024: +202,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 812 740 | 591 447 | 195 808 | 140 209 | 0 |
| Puhaskasum | 163 050 | 62 411 | 15 284 | 9 234 | 0 |
| Käibevara | 241 859 | 96 543 | 49 226 | 7 028 | 700 |
| Põhivara | 41 395 | 42 444 | 15 497 | 2 906 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 283 254 | 138 987 | 64 723 | 9 934 | 700 |
| Kohustised kokku | 94 877 | 52 058 | 40 205 | 700 | 700 |
| Omakapital | 188 377 | 86 929 | 24 518 | 9 234 | 0 |
| Kasumimarginaal | 20,1 % | 10,6 % | 7,8 % | 6,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 241 859 € · 85,4 %
- Põhivara 41 395 € · 14,6 %
- Lühiajalised kohustised 92 464 € · 32,6 %
- Pikaajalised kohustised 2 413 € · 0,9 %
- Omakapital 188 377 € · 66,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 429 € | 11 415 € | 279 566 € | 7 |
| II kv 2026 | 29 706 € | 10 477 € | 245 950 € | 6 |
| I kv 2026 | 23 275 € | 10 093 € | 179 630 € | 6 |
| IV kv 2025 | 47 011 € | 9 272 € | 254 941 € | 6 |
| III kv 2025 | 21 103 € | 9 333 € | 162 319 € | 6 |
| II kv 2025 | 31 357 € | 8 548 € | 250 949 € | 5 |
| I kv 2025 | 15 490 € | 7 884 € | 106 118 € | 5 |
| IV kv 2024 | 12 389 € | 6 771 € | 154 922 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 143 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 805 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 93 189 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 045 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPoku tee 47, Alliku küla, 76403
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Saue vald 32 610 €
- 12. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Saue vald 812 740 €
- 20. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Saue vald 86,6 %
- 44. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 20,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 139 |
| Toetused kokku | 139 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 139 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.11.2025Muutmiskanne Ä 50174856 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50174856 / 3
-
23.08.2023Muutmiskanne Ä 50174856 / 2
-
26.05.2021Esmakanne Ä 50174856
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.09.2022 | Mikroettevõtja |