Daita OÜ
Registrisse kantud 16239884Daita OÜ (registrikood 16239884) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 101 239 eurot ja puhaskasum 83 147 eurot, bilansimaht 188 618 eurot. Juhatuse liikmed on Alexandre Manhães Savii, Ricardo Manhães Savii. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.05.2021 (5 a 4 k) · Pärnu mnt 388b, Tallinn, 11612
Registriandmed KMKR EE102376726 · osakapital 5 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102376726
- Osakapital
- 5 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 82,1 % | 2024: -219,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,7 % | 2024: -148,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 34,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 75,7 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +49,2 % | 2024: −55,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 101 239 | 67 844 | 152 517 | 27 900 | 87 100 |
| Puhaskasum | 83 147 | -148 864 | 172 381 | -10 007 | 84 470 |
| Käibevara | 188 618 | 294 795 | 246 946 | 74 473 | 84 870 |
| Põhivara | – | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 188 618 | 294 795 | 246 946 | 74 473 | 84 870 |
| Kohustised kokku | 2 492 | 194 314 | 102 | 10 | 400 |
| Omakapital | 186 126 | 100 481 | 246 844 | 74 463 | 84 470 |
| Kasumimarginaal | 82,1 % | -219,4 % | 113,0 % | -35,9 % | 97,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 188 618 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 492 € · 1,3 %
- Omakapital 186 126 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 75,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 784 € | 0 € | 12 042 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 206 € | 0 € | 16 092 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 005 € | 0 € | 16 743 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 991 € | 0 € | -6 799 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 957 € | 0 € | 18 582 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 519 € | 0 € | 31 987 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 480 € | 0 € | 89 861 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 489 € | 0 € | 110 391 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 261 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 014 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Silva Hunt OÜ
- Sayca International Trading Company OÜ Muu roll
- Saint Trade OÜ Muu roll
- Silva Hunt OÜ Osanik
- Grecale OÜ Muu roll
- Snippe Aviation OÜ Muu roll
- OneSix OÜ Muu roll
- Liiyko OÜ Muu roll
- FRADIMA OÜ Muu roll
-
Alexandre Manhães Savii
- ZeroBang OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 39. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 44,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.12.2025Muutmiskanne Ä 50175029 / 9
-
03.11.2025Muutmiskanne Ä 50175029 / 8
-
27.11.2024Muutmiskanne Ä 50175029 / 7
-
06.11.2024Muutmiskanne Ä 50175029 / 6
-
22.10.2024Muutmiskanne Ä 50175029 / 5
-
27.11.2023Muutmiskanne Ä 50175029 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50175029 / 3
-
25.10.2022Muutmiskanne Ä 50175029 / M1
-
25.10.2022Muutmiskanne Ä 50175029 / 2
-
27.05.2021Esmakanne Ä 50175029
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 14.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.02.2022 | Väikeettevõtja |