Eventmate OÜ
Registrisse kantud 16246691Eventmate OÜ (registrikood 16246691) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2024. aasta müügitulu oli 3 300 eurot ja puhaskasum -1 281 eurot, bilansimaht 18 725 eurot. Juhatuse liikmed on Madis Kirsipu, Rasko Parve. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.2021 (5 a 4 k) · Kuklase tn 18, Tallinn, 13423
Registriandmed KMKR EE102379642 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102379642
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -38,8 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -414,6 % | 2023: -29,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,7 % | 2023: 16,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2023: 0,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 300 | – | – | – |
| Puhaskasum | -1 281 | -463 | -422 | -25 |
| Käibevara | 1 692 | 151 | 277 | 906 |
| Põhivara | 17 033 | 9 370 | 9 647 | 9 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 725 | 9 521 | 9 924 | 9 906 |
| Kohustised kokku | 18 416 | 7 931 | 7 871 | 7 431 |
| Omakapital | 309 | 1 590 | 2 053 | 2 475 |
| Kasumimarginaal | -38,8 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 692 € · 9,0 %
- Põhivara 17 033 € · 91,0 %
- Lühiajalised kohustised 270 € · 1,4 %
- Pikaajalised kohustised 18 146 € · 96,9 %
- Omakapital 309 € · 1,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 600 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 235 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 492 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 917 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 689 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 913 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 482 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 862 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 533 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siim-Sander Vene
- Spordiklubi Haapsalu Juhatuse liige
- HPSL Sport OÜ Juhatuse liige
- VeTa Invest OÜ Juhatuse liige
-
Rasko Parve
- Rawest Events OÜ Tegelik kasusaaja
- Restin OÜ Tegelik kasusaaja
-
Feliks Toomsoo
- CodeCrook OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.11.2025Muutmiskanne Ä 50175749 / 5
-
29.11.2024Muutmiskanne Ä 50175749 / 4
-
31.01.2024Muutmiskanne Ä 50175749 / 3
-
15.01.2024Osanike muutmine Ä 50175749 / M2
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50175749 / 2
-
07.06.2021Esmakanne Ä 50175749
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |