Reshape OÜ
Registrisse kantud 16246878Reshape OÜ (registrikood 16246878) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arhitektitegevused (EMTAK 71111). 2025. aasta müügitulu oli 496 026 eurot ja puhaskasum 163 521 eurot, bilansimaht 277 059 eurot. Juhatuse liikmed on Erik Teder, Tauri Tamme, Saamuel Rammo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.06.2021 (5 a 4 k) · Meistri tn 12, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE102407080 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102407080
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arhitektitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,0 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 76,3 % | 2024: 8,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,3 % | 2024: 61,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,8 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +224,1 % | 2024: +20,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 496 026 | 153 036 | 127 558 | 85 420 | 15 050 |
| Puhaskasum | 163 521 | 4 041 | 25 622 | 10 013 | 8 592 |
| Käibevara | 231 433 | 55 330 | 48 256 | 27 909 | 9 191 |
| Põhivara | 45 626 | 27 215 | 29 364 | 2 438 | 3 563 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 277 059 | 82 545 | 77 620 | 30 347 | 12 754 |
| Kohustised kokku | 62 769 | 31 777 | 30 893 | 9 242 | 1 662 |
| Omakapital | 214 290 | 50 768 | 46 727 | 21 105 | 11 092 |
| Kasumimarginaal | 33,0 % | 2,6 % | 20,1 % | 11,7 % | 57,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 231 433 € · 83,5 %
- Põhivara 45 626 € · 16,5 %
- Lühiajalised kohustised 40 074 € · 14,5 %
- Pikaajalised kohustised 22 695 € · 8,2 %
- Omakapital 214 290 € · 77,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 922 € | 9 582 € | 117 641 € | 4 |
| II kv 2026 | 13 774 € | 11 492 € | 65 977 € | 4 |
| I kv 2026 | 39 420 € | 10 580 € | 159 906 € | 4 |
| IV kv 2025 | 44 551 € | 10 872 € | 241 606 € | 4 |
| III kv 2025 | 25 641 € | 12 367 € | 115 279 € | 4 |
| II kv 2025 | 21 777 € | 9 222 € | 77 402 € | 4 |
| I kv 2025 | 14 444 € | 8 094 € | 56 458 € | 3 |
| IV kv 2024 | 13 441 € | 6 037 € | 58 365 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 974 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 194 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 35,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 39 214 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 536 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Erik Teder
- StruDesign OÜ Juhatuse liige
- Infund Capital OÜ Osanik
- Infund Estate OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 496 026 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 788 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 10 292 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 496 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 244 990 € ilma raamlepinguteta-
Kaitseliit · 10.01.2025 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2024Muutmiskanne Ä 50175773 / 4
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50175773 / 3
-
20.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50175773 / 2
-
07.06.2021Esmakanne Ä 50175773
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |