OÜ MARGIN UP
Registrisse kantud 16255044OÜ MARGIN UP (registrikood 16255044) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mujal liigitamata toiduainete tootmine (EMTAK 10891). Ettevõtte ainuomanik on Martin Kangur. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Martin Kangur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.06.2021 (5 a 4 k) · Suur-Jõe tn 58, Pärnu linn, 80042
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 33,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,3 % | 2024: 2,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 2 | 7 727 | 15 129 | 0 | 0 |
| Käibevara | 163 | 184 | 4 521 | 250 | 100 |
| Põhivara | 1 724 740 | 936 972 | 624 358 | 233 500 | 33 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 724 903 | 937 156 | 628 879 | 233 750 | 33 600 |
| Kohustised kokku | 1 702 045 | 914 300 | 613 750 | 233 750 | 33 600 |
| Omakapital | 22 858 | 22 856 | 15 129 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 163 € · 0,0 %
- Põhivara 1 724 740 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 702 045 € · 98,7 %
- Omakapital 22 858 € · 1,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 100,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martin Kangur
- OÜ Supeluse Hotell Tegelik kasusaaja
- Mudaravila Investeeringud OÜ Juhatuse liige
- ReportAuto OÜ Juhatuse liige
- MALORE OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing Ringi Haldus Tegelik kasusaaja
- AT Rally Invest OÜ Osanik
- Shareholding OÜ Osanik
- Pärnu Ranna Invest OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Yook OÜ | 21,37 % | 11 459 € | 22.12.2025 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Yook OÜ 21,37 %
Skeem
LEI 984500D7D5B085S75719
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50176556 / 2
-
18.06.2021Esmakanne Ä 50176556
-
17.06.2021Esmakanne Ä 50176556 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |