Crusoft OÜ
Registrisse kantud 16260281Crusoft OÜ (registrikood 16260281) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud elektroonilise side teenused (EMTAK 61901). 2025. aasta müügitulu oli 321 023 eurot ja puhaskasum -35 212 eurot, bilansimaht 157 682 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Igor Borovik. Juhatuse liige on Igor Davidovitch Borovik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2021 (5 a 3 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102564198 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102564198
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud elektroonilise side teenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,0 % | 2024: 21,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,1 % | 2024: 21,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 2024: 93,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,7 | 2024: 16,1 |
| Müügitulu kasv | +66,8 % | 2024: −44,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 321 023 | 192 438 | 349 373 | 282 360 | 19 579 |
| Puhaskasum | -35 212 | 42 157 | 49 207 | 124 329 | 18 102 |
| Käibevara | 157 682 | 209 409 | 188 199 | 164 943 | 18 102 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 157 682 | 209 409 | 188 199 | 164 943 | 18 102 |
| Kohustised kokku | 11 510 | 13 025 | 18 461 | 22 512 | – |
| Omakapital | 146 172 | 196 384 | 169 738 | 142 431 | 18 102 |
| Kasumimarginaal | -11,0 % | 21,9 % | 14,1 % | 44,0 % | 92,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 157 682 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 11 510 € · 7,3 %
- Omakapital 146 172 € · 92,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 14 876 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 68 958 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 846 € | 0 € | 38 820 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 € | 0 € | 5 775 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 132 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 € | 0 € | 155 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 936 € | 705 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 959 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 321 023 €
- 27. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 4,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50177214 / 5
-
01.07.2024Muutmiskanne Ä 50177214 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50177214 / 3
-
27.04.2023Muutmiskanne Ä 50177214 / 2
-
21.07.2021Esmakanne Ä 50177214 / M1
-
30.06.2021Esmakanne Ä 50177214
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.02.2023 | Mikroettevõtja |