Saagimeister OÜ
Registrisse kantud 16262564Saagimeister OÜ (registrikood 16262564) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Terikeste küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 167 897 eurot ja puhaskasum 19 872 eurot, bilansimaht 129 437 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikk Rässa. Juhatuse liige on Mikk Rässa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2021 (5 a 3 k) · Aru, Terikeste küla, 62413
Registriandmed KMKR EE102587489 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102587489
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,8 % | 2024: 177,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,2 % | 2024: 68,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,3 % | 2024: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2024: 20,5 |
| Müügitulu kasv | +386,5 % | 2024: −51,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 167 897 | 34 511 | 70 526 | 11 393 |
| Puhaskasum | 19 872 | 61 380 | 14 259 | 8 461 |
| Käibevara | 128 176 | 93 886 | 27 077 | 10 961 |
| Põhivara | 1 261 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 129 437 | 93 886 | 27 077 | 10 961 |
| Kohustised kokku | 20 265 | 4 586 | – | – |
| Omakapital | 109 172 | 89 300 | 27 077 | 10 961 |
| Kasumimarginaal | 11,8 % | 177,9 % | 20,2 % | 74,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 128 176 € · 99,0 %
- Põhivara 1 261 € · 1,0 %
- Lühiajalised kohustised 20 265 € · 15,7 %
- Omakapital 109 172 € · 84,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 997 € | 0 € | 4 281 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 473 € | 2 327 € | 79 575 € | 0 |
| IV kv 2025 | 15 517 € | 0 € | 92 222 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 12 267 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 188 € | 2 082 € | 16 558 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 316 € | 0 € | 21 806 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 332 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 427 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mikk Rässa
- VILJAVESKI OÜ Tegelik kasusaaja
- Rassa capital OÜ Juhatuse liige
- Indonurga OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAru, Terikeste küla, 62413
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kastre vald 167 897 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 16 547 | 98 598 |
| Toetused kokku | 16 547 | 98 598 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 16 547 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.10.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50177280 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50177280 / 2
-
02.07.2021Esmakanne Ä 50177280
-
01.07.2021Esmakanne Ä 50177280 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.03.2023 | Mikroettevõtja |