VMF2 OÜ
Registrisse kantud 16265456VMF2 OÜ (registrikood 16265456) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2024. aasta müügitulu oli 21 958 eurot ja puhaskasum 2 682 eurot, bilansimaht 30 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristjan Mesipuu. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Kristjan Mesipuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.07.2021 (5 a 3 k) · Pirita tee 26f, Tallinn, 12011
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 2023: 100,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,9 % | 2023: 26,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 2 732,8 |
| Müügitulu kasv | +198,5 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 958 | 7 356 | 0 |
| Puhaskasum | 2 682 | 7 356 | -17 984 |
| Käibevara | 30 000 | 27 328 | 19 972 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 000 | 27 328 | 19 972 |
| Kohustised kokku | 0 | 10 | 10 |
| Omakapital | 30 000 | 27 318 | 19 962 |
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 100,0 % | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 000 € · 100,0 %
- Omakapital 30 000 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Mesipuu
- VM Finants OÜ Osanik Maksuvõlg
- SantosGroup OÜ Tegelik kasusaaja
- Lemon squeezy OÜ Juhatuse liige
- Unista Edasi OÜ Tegelik kasusaaja
- FOMO OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- OMG Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Crafters Creative Communications OÜ Tegelik kasusaaja
- VM Systems OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Kaksisvee | 100 % | 10 000 € | 04.08.2026 | – |
| OÜ Turnaround | 100 % | 10 000 € | 31.03.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
OÜ Kaksisvee 100 %
-
OÜ Turnaround 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50177282 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50177282 / 3
-
07.07.2021Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile) Ä 50177282
-
07.07.2021Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 50177282 / 2
-
01.07.2021Jaotuva isiku kustutamiskanne (teine, konstitutiivne jagunemiskanne jaotumisel) Ä 50177282 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |