3DCUT OÜ
Registrisse kantud 162686963DCUT OÜ (registrikood 16268696) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Raadi alev, tegevusala mehaaniline metallitöötlus (EMTAK 25621). 2022. aasta müügitulu oli 209 280 eurot ja puhaskasum 36 786 eurot, bilansimaht 136 973 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juri Gerulis. Juhatuse liige on Juri Gerulis. Maksuvõlg on 12 286,90 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.07.2021 (5 a 3 k) · Kanepi tn 6, Raadi alev, 60534
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mehaaniline metallitöötlus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 2021: 26,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 63,8 % | 2021: 88,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,1 % | 2021: 37,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2021: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +195,8 % | 2021: – |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 209 280 | 70 748 |
| Puhaskasum | 36 786 | 18 416 |
| Käibevara | 80 294 | 8 037 |
| Põhivara | 56 679 | 47 302 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 136 973 | 55 339 |
| Kohustised kokku | 79 271 | 34 423 |
| Omakapital | 57 702 | 20 916 |
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 26,0 % |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 80 294 € · 58,6 %
- Põhivara 56 679 € · 41,4 %
- Lühiajalised kohustised 79 271 € · 57,9 %
- Omakapital 57 702 € · 42,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 8 € | 8 € | 0 € | 2 |
| III kv 2023 | 16 283 € | 6 306 € | 70 640 € | 3 |
| II kv 2023 | 23 812 € | 11 694 € | 89 540 € | 4 |
| I kv 2023 | 16 018 € | 10 956 € | 83 933 € | 6 |
| IV kv 2022 | 13 448 € | 5 259 € | 127 467 € | 6 |
| III kv 2022 | 6 291 € | 3 047 € | 37 537 € | 4 |
| II kv 2022 | 1 331 € | 138 € | 40 009 € | 2 |
| I kv 2022 | 3 195 € | 0 € | 36 666 € | 0 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 12 286,90 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKanepi tn 6, Raadi alev, 60534
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.01.2025Muutmiskanne Ä 50178127 / 5
-
10.01.2025Muutmiskanne Ä 50178127 / 6
-
01.02.2024Muutmiskanne Ä 50178127 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50178127 / 3
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50178127 / 2
-
12.07.2021Esmakanne Ä 50178127
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.03.2022 | Väikeettevõtja |