2CH OÜ
Registrisse kantud 162703512CH OÜ (registrikood 16270351) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinofilmide ja videote tootmine (EMTAK 59111). 2025. aasta müügitulu oli 3 356 eurot ja puhaskasum 95 eurot, bilansimaht 5 253 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Konstantin Gurin. Juhatuse liige on Konstantin Gurin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.07.2021 (5 a 3 k) · Keldrimäe tn 2, Tallinn, 10144
Registriandmed KMKR EE102398995 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102398995
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide ja videote tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 16,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,0 % | 2024: 36,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,1 % | 2024: 36,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 61,5 | 2024: 77,1 |
| Müügitulu kasv | −35,0 % | 2024: −5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 356 | 5 163 | 5 462 | 0 |
| Puhaskasum | 95 | 831 | 1 079 | -2 135 |
| Käibevara | 5 103 | 5 861 | 872 | 13 |
| Põhivara | 150 | 390 | 630 | 870 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 253 | 6 251 | 1 502 | 883 |
| Kohustised kokku | 2 883 | 3 976 | 58 | 518 |
| Omakapital | 2 370 | 2 275 | 1 444 | 365 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 16,1 % | 19,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 103 € · 97,1 %
- Põhivara 150 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 83 € · 1,6 %
- Pikaajalised kohustised 2 800 € · 53,3 %
- Omakapital 2 370 € · 45,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 61,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 € | 0 € | 729 € | 0 |
| II kv 2026 | 407 € | 0 € | 1 034 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 62 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 290 € | 0 € | 1 000 € | 0 |
| II kv 2025 | 138 € | 0 € | 800 € | 0 |
| I kv 2025 | 220 € | 0 € | 1 915 € | 0 |
| IV kv 2024 | 245 € | 0 € | 1 600 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 243 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50178289 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50178289 / 3
-
19.08.2021Muutmiskanne Ä 50178289 / 2
-
11.08.2021Muutmiskanne Ä 50178289 / M1
-
14.07.2021Esmakanne Ä 50178289
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Mikroettevõtja |