Progro OÜ
Registrisse kantud 16275176Progro OÜ (registrikood 16275176) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Puuri küla, tegevusala sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus (EMTAK 01192). 2025. aasta müügitulu oli 15 850 eurot ja puhaskasum 1 416 eurot, bilansimaht 64 357 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rene Post. Juhatuse liige on Rene Post. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.07.2021 (5 a 2 k) · Tohumetsa tee 12, Puuri küla, 63220
Registriandmed KMKR EE102452925 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102452925
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 2024: -36,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,1 % | 2024: -12,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,2 % | 2024: 62,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +8,9 % | 2024: −36,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 850 | 14 550 | 23 004 | 13 365 |
| Puhaskasum | 1 416 | -5 368 | 21 542 | 25 718 |
| Käibevara | 21 969 | 17 457 | 30 000 | 18 365 |
| Põhivara | 42 388 | 53 077 | 60 328 | 57 755 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 357 | 70 534 | 90 328 | 76 120 |
| Kohustised kokku | 18 549 | 26 142 | 40 568 | 47 902 |
| Omakapital | 45 808 | 44 392 | 49 760 | 28 218 |
| Kasumimarginaal | 8,9 % | -36,9 % | 93,6 % | 192,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 969 € · 34,1 %
- Põhivara 42 388 € · 65,9 %
- Lühiajalised kohustised 7 657 € · 11,9 %
- Pikaajalised kohustised 10 892 € · 16,9 %
- Omakapital 45 808 € · 71,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 780 € | 0 € | 3 250 € | 0 |
| II kv 2026 | 468 € | 0 € | 2 500 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 547 € | 0 € | 8 250 € | 0 |
| IV kv 2025 | 600 € | 0 € | 2 500 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 283 € | 0 € | 8 000 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 837 € | 1 110 € | 10 850 € | 0 |
| IV kv 2024 | 550 € | 0 € | 2 500 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 260 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 083 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTohumetsa tee 12, Puuri küla, 63220
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50178790 / 4
-
06.04.2023Muutmiskanne Ä 50178790 / 3
-
05.12.2022Muutmiskanne Ä 50178790 / 2
-
21.07.2021Esmakanne Ä 50178790
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.02.2023 | Väikeettevõtja |