Moon Technologies OÜ
Registrisse kantud 16277880Moon Technologies OÜ (registrikood 16277880) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hasartmängude ja kihlvedude korraldamine (EMTAK 92001). 2025. aasta müügitulu oli 2 397 103 eurot ja puhaskasum 127 772 eurot, bilansimaht 987 588 eurot. Ettevõtte ainuomanik on BLOMY LIMITED. Juhatuse liige on Jekaterina Jarovikova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.07.2021 (5 a 2 k) · Roosikrantsi tn 11, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE102456471 · osakapital 1 000 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102456471
- Osakapital
- 1 000 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 2024: 10,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,8 % | 2024: 11,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 2024: 82,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 30,7 |
| Müügitulu kasv | +267,6 % | 2024: +3 824,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 397 103 | 652 149 | 16 619 | 0 |
| Puhaskasum | 127 772 | 70 241 | -347 809 | -134 038 |
| Käibevara | 940 350 | 653 885 | 451 628 | 804 517 |
| Põhivara | 47 238 | 57 452 | 67 326 | 73 307 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 987 588 | 711 337 | 518 954 | 877 824 |
| Kohustised kokku | 271 422 | 122 943 | 801 | 11 863 |
| Omakapital | 716 166 | 588 394 | 518 153 | 865 961 |
| Kasumimarginaal | 5,3 % | 10,8 % | -2 092,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 940 350 € · 95,2 %
- Põhivara 47 238 € · 4,8 %
- Lühiajalised kohustised 166 774 € · 16,9 %
- Pikaajalised kohustised 104 648 € · 10,6 %
- Omakapital 716 166 € · 72,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 676 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 27 503 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 15 982 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 38 321 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 35 091 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 39 685 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 33 389 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 22 833 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 559 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 92) 267,6 %
- 3. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 92) 2 397 103 €
- 7. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 92) 17,8 %
- 9. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 92) 2 tk
- 11. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 92) 5,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2026Muutmiskanne Ä 50179079 / 10
-
30.04.2026Muutmiskanne Ä 50179079 / 9
-
23.07.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50179079 / 8
-
05.04.2023Muutmiskanne Ä 50179079 / 7
-
02.01.2023Muutmiskanne Ä 50179079 / 6
-
22.10.2021Muutmiskanne Ä 50179079 / 5
-
13.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50179079 / 4
-
04.10.2021Muutmiskanne Ä 50179079 / 3
-
01.10.2021Muutmiskanne Ä 50179079 / M1
-
03.09.2021Muutmiskanne Ä 50179079 / 2
-
26.07.2021Esmakanne Ä 50179079
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.10.2023 | Mikroettevõtja |