ENTAYA OÜ
Registrisse kantud 16279671ENTAYA OÜ (registrikood 16279671) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Linnamäe küla, tegevusala kinofilmide ja videote tootmine (EMTAK 59111). 2025. aasta müügitulu oli 35 904 eurot ja puhaskasum -2 483 eurot, bilansimaht 111 349 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Märten Matthias Rääli. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Märten Matthias Rääli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.07.2021 (5 a 2 k) · Kooli tee 8, Linnamäe küla, 91001
Registriandmed KMKR EE102553646 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102553646
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinofilmide ja videote tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,9 % | 2024: 42,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,2 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 358,5 | 2024: 28,9 |
| Müügitulu kasv | −33,4 % | 2024: −35,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 904 | 53 910 | 84 113 | 53 229 |
| Puhaskasum | -2 483 | 22 717 | 58 111 | 41 751 |
| Käibevara | 90 698 | 77 937 | 69 752 | 38 733 |
| Põhivara | 20 651 | 45 337 | 35 062 | 3 683 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 111 349 | 123 274 | 104 814 | 42 416 |
| Kohustised kokku | 253 | 2 695 | 952 | 665 |
| Omakapital | 111 096 | 120 579 | 103 862 | 41 751 |
| Kasumimarginaal | -6,9 % | 42,1 % | 69,1 % | 78,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 90 698 € · 81,5 %
- Põhivara 20 651 € · 18,5 %
- Lühiajalised kohustised 253 € · 0,2 %
- Omakapital 111 096 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 358,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 5 499 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 633 € | 0 |
| I kv 2026 | 65 € | 0 € | 10 494 € | 0 |
| IV kv 2025 | 579 € | 0 € | 9 940 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 974 € | 0 € | 13 078 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 13 238 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 500 € | 0 € | 12 908 € | 0 |
| IV kv 2024 | 827 € | 0 € | 11 649 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 833 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Shapesquad OÜ | 33,33 % | 1 000 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Shapesquad OÜ 33,33 %
Skeem
LEI 894500MNFH7511JR7846
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.05.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50179264 / 5
-
27.05.2026Muutmiskanne Ä 50179264 / 6
-
16.10.2023Muutmiskanne Ä 50179264 / 4
-
10.10.2023Muutmiskanne Ä 50179264 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50179264 / 2
-
28.07.2021Esmakanne Ä 50179264
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.05.2023 | Väikeettevõtja |