ThreeSixty Engineering OÜ
Registrisse kantud 16285849ThreeSixty Engineering OÜ (registrikood 16285849) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Kemba küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 58 545 eurot ja puhaskasum 17 407 eurot, bilansimaht 42 686 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Orm Uleksin. Juhatuse liige on Orm Uleksin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.08.2021 (5 a 2 k) · Tõrvaaugu, Kemba küla, 74708
Registriandmed KMKR EE102632114 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102632114
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,7 % | 2024: 29,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 87,4 % | 2024: 68,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,6 % | 2024: 50,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −16,5 % | 2024: +7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 545 | 70 097 | 65 123 | 39 824 | 16 626 |
| Puhaskasum | 17 407 | 20 395 | 28 969 | 9 696 | 5 206 |
| Käibevara | 12 323 | 28 410 | 36 022 | 16 841 | 10 123 |
| Põhivara | 30 363 | 31 283 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 42 686 | 59 693 | 36 022 | 16 841 | 10 123 |
| Kohustised kokku | 22 779 | 29 868 | 2 251 | 3 439 | 2 417 |
| Omakapital | 19 907 | 29 825 | 33 771 | 13 402 | 7 706 |
| Kasumimarginaal | 29,7 % | 29,1 % | 44,5 % | 24,3 % | 31,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 323 € · 28,9 %
- Põhivara 30 363 € · 71,1 %
- Lühiajalised kohustised 7 769 € · 18,2 %
- Pikaajalised kohustised 15 010 € · 35,2 %
- Omakapital 19 907 € · 46,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 280 € | 2 607 € | 13 853 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 777 € | 1 384 € | 20 400 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 400 € | 1 538 € | 20 726 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 098 € | 1 846 € | 7 310 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 041 € | 1 231 € | 12 384 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 997 € | 1 846 € | 18 168 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 630 € | 1 826 € | 20 382 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 597 € | 1 785 € | 15 545 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 093 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 869 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 79,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 618 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 671 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Orm Uleksin
- IseKallur OÜ Osanik Maksuvõlg
- Ayren Holding OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTõrvaaugu, Kemba küla, 74708
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50179917 / 2
-
06.08.2021Esmakanne Ä 50179917
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.01.2022 | Mikroettevõtja |