NT STUDIO OÜ
Registrisse kantud 16289178NT STUDIO OÜ (registrikood 16289178) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 7 eurot ja puhaskasum -29 241 eurot, bilansimaht 2 030 eurot. Juhatuse liikmed on Yuen Wai Sonia Hui, Haotian Zhou, Hei Chun Shum. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.08.2021 (5 a 2 k) · Erika tn 10, Tallinn, 10416
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -417 728,6 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -3 840,6 % | 2024: -921,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 3,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -29 241 | -29 163 | -21 935 | -125 |
| Käibevara | 992 | 3 293 | 3 123 | 2 400 |
| Põhivara | 1 038 | 1 997 | 2 954 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 030 | 5 290 | 6 077 | 2 400 |
| Kohustised kokku | 79 994 | 54 013 | 25 637 | 25 |
| Omakapital | -77 964 | -48 723 | -19 560 | 2 375 |
| Kasumimarginaal | -417 728,6 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 992 € · 48,9 %
- Põhivara 1 038 € · 51,1 %
- Lühiajalised kohustised 940 € · 46,3 %
- Pikaajalised kohustised 79 054 € · 3 894,3 %
- Omakapital -77 964 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3 940,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 319 € | 2 545 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 319 € | 2 545 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 411 € | 2 636 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 595 € | 2 820 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 594 € | 2 820 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 594 € | 2 820 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 567 € | 2 792 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 512 € | 2 738 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 773 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 848 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 631 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
King Yee Yung
- Qminder OÜ Osanik
- Alythia OÜ Juhatuse liige
-
Hei Chun Shum
- IKUZE OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 58) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.11.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50180262 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50180262 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50180262 / 3
-
18.10.2022Muutmiskanne Ä 50180262 / 2
-
10.08.2021Esmakanne Ä 50180262
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.02.2023 | Väikeettevõtja |