ZLogic OÜ
Registrisse kantud 16290359ZLogic OÜ (registrikood 16290359) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu sisu levitamine (EMTAK 60391). 2025. aasta müügitulu oli 1 776 512 eurot ja puhaskasum 264 680 eurot, bilansimaht 1 750 435 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksym Dmytrenko. Juhatuse liige on Maksym Dmytrenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.08.2021 (5 a 2 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102598423 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102598423
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu sisu levitamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,9 % | 2024: 31,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,8 % | 2024: 34,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 95,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,0 | 2024: 22,7 |
| Müügitulu kasv | +11,4 % | 2024: +53,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 776 512 | 1 595 163 | 1 041 260 | 823 440 |
| Puhaskasum | 264 680 | 494 250 | 495 621 | 423 319 |
| Käibevara | 1 750 435 | 1 480 862 | 921 990 | 439 783 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 750 435 | 1 480 862 | 921 990 | 439 783 |
| Kohustised kokku | 70 065 | 65 172 | 550 | 13 964 |
| Omakapital | 1 680 370 | 1 415 690 | 921 440 | 425 819 |
| Kasumimarginaal | 14,9 % | 31,0 % | 47,6 % | 51,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 750 435 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 70 065 € · 4,0 %
- Omakapital 1 680 370 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 406 809 € | 0 |
| II kv 2026 | 9 637 € | 9 637 € | 436 058 € | 0 |
| I kv 2026 | 12 602 € | 12 602 € | 480 599 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 545 299 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 467 € | 2 467 € | 509 847 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 506 € | 2 506 € | 435 093 € | 0 |
| I kv 2025 | 24 € | 0 € | 481 673 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 479 093 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 135 603 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 60) 5,2 a
- 3. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 1 680 370 €
- 3. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 29,2 %
- 4. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 14,9 %
- 4. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 60) 1 776 512 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50180389 / 4
-
07.12.2023Muutmiskanne Ä 50180389 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50180389 / 2
-
12.08.2021Esmakanne Ä 50180389
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.03.2023 | Väikeettevõtja |