OÜ Kapper
Registrisse kantud 16292507OÜ Kapper (registrikood 16292507) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2025. aasta müügitulu oli 1 601 eurot ja puhaskasum 940 eurot, bilansimaht 2 803 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Helen Randloo. Juhatuse liige on Helen Randloo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.08.2021 (5 a 2 k) · Pärnu mnt 387, Tallinn, 10914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 58,7 % | 2024: 48,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,8 % | 2024: 56,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 155,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −26,2 % | 2024: −43,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 601 | 2 168 | 3 855 | 6 970 |
| Puhaskasum | 940 | 1 041 | 977 | -175 |
| Käibevara | 2 803 | 1 844 | 803 | 743 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 803 | 1 844 | 803 | 743 |
| Kohustised kokku | 18 | – | 0 | 918 |
| Omakapital | 2 785 | 1 844 | 803 | -175 |
| Kasumimarginaal | 58,7 % | 48,0 % | 25,3 % | -2,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 803 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 18 € · 0,6 %
- Omakapital 2 785 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 155,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 213 € | 229 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 88 € | 90 € | 0 € | 0 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 71 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 76 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärnu mnt 387, Tallinn, 10914
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50180613 / 2
-
16.08.2021Esmakanne Ä 50180613
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |