Block Solutions Tech OÜ
Registrisse kantud 16295032Block Solutions Tech OÜ (registrikood 16295032) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 27 415 eurot ja puhaskasum -245 eurot, bilansimaht 29 244 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Janar Veiksaar-Melzar. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Janar Veiksaar-Melzar. Maksuvõlg on 458,65 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.08.2021 (5 a 2 k) · Jaama tn 1, Tallinn, 11615
Registriandmed KMKR EE102892336 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102892336
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 2024: 15,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,0 % | 2024: 11,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,2 % | 2024: 98,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 46,6 |
| Müügitulu kasv | +40,2 % | 2024: +35,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 415 | 19 555 | 14 426 | 19 266 |
| Puhaskasum | -245 | 2 934 | 1 242 | 17 975 |
| Käibevara | 15 091 | 13 053 | 11 215 | 11 015 |
| Põhivara | 14 153 | 12 399 | 11 224 | 9 980 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 244 | 25 452 | 22 439 | 20 995 |
| Kohustised kokku | 4 318 | 280 | 201 | – |
| Omakapital | 24 926 | 25 172 | 22 238 | 20 995 |
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 15,0 % | 8,6 % | 93,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 091 € · 51,6 %
- Põhivara 14 153 € · 48,4 %
- Lühiajalised kohustised 4 318 € · 14,8 %
- Omakapital 24 926 € · 85,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 075 € | 1 384 € | 5 530 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 600 € | 1 645 € | 5 921 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 042 € | 2 080 € | 5 050 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 829 € | 1 675 € | 10 763 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 235 € | 2 439 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 182 € | 1 313 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 491 € | 550 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 272 € | 306 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 692 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 461 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 843 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 887 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 458,65 €
- 07.10.2026 289,29 €
- 29.09.2026 377,45 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Janar Veiksaar-Melzar
- Terviseturism OÜ Tegelik kasusaaja
- IDOSOL OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| IDOSOL OÜ | 80 % | 50 000 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| Terviseturism OÜ | 20 % | 500 € | 01.09.2023 | 15 547 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
IDOSOL OÜ 80 %
-
Terviseturism OÜ 20 %
Skeem
LEI 9845001F35R0DB89EB98 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50180889 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50180889 / 5
-
12.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50180889 / 4
-
21.10.2021Ümberkujundamiskanne Ä 50180889 / 3
-
18.10.2021Muutmiskanne Ä 50180889 / 2
-
18.08.2021Esmakanne Ä 50180889
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Mikroettevõtja |