CrossOver Tech OÜ
Registrisse kantud 16295842CrossOver Tech OÜ (registrikood 16295842) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Ravila alevik, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2024. aasta müügitulu oli 2 398 eurot ja puhaskasum -5 341 eurot, bilansimaht 7 936 eurot. Juhatuse liikmed on Evelin Vainjärv-Norlan, Marcella Norlan. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2021 (5 a 1 k) · Tammiku tee 1, Ravila alevik, 75101
Registriandmed KMKR EE102410718 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102410718
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -222,7 % | 2023: 36,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -165,9 % | 2023: 33,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,6 % | 2023: 29,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2023: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −69,7 % | 2023: −8,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 398 | 7 910 | 8 605 |
| Puhaskasum | -5 341 | 2 891 | 3 169 |
| Käibevara | 2 467 | 20 351 | 11 764 |
| Põhivara | 5 469 | 8 751 | 12 033 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 936 | 29 102 | 23 797 |
| Kohustised kokku | 4 717 | 20 542 | 18 128 |
| Omakapital | 3 219 | 8 560 | 5 669 |
| Kasumimarginaal | -222,7 % | 36,5 % | 36,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 467 € · 31,1 %
- Põhivara 5 469 € · 68,9 %
- Lühiajalised kohustised 4 717 € · 59,4 %
- Omakapital 3 219 € · 40,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 614 € | 0 € | 3 560 € | 0 |
| III kv 2025 | 266 € | 0 € | 1 100 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 898 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 500 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Evelin Vainjärv-Norlan
- Sihtasutus Christinas Clinic Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTammiku tee 1, Ravila alevik, 75101
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50180969 / 4
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50180969 / 3
-
14.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50180969 / 2
-
19.08.2021Esmakanne Ä 50180969
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 25.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.11.2023 | Väikeettevõtja |