Gofaizen & Sherle OÜ
Registrisse kantud 16295888Gofaizen & Sherle OÜ (registrikood 16295888) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 4 893 729 eurot ja puhaskasum 1 177 793 eurot, bilansimaht 2 106 236 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gofaizen & Sherle Holdings OÜ. Juhatuse liikmed on Mark Gofaizen, Mihhail Šerle. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2021 (5 a 1 k) · Lõõtsa tn 2a, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE102422489 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102422489
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 24,1 % | 2023: 22,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 68,7 % | 2023: 61,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,4 % | 2023: 78,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | 2023: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +27,8 % | 2023: +22,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 893 729 | 3 828 259 | 3 127 401 | 814 117 |
| Puhaskasum | 1 177 793 | 847 148 | 1 075 747 | 609 210 |
| Käibevara | 1 715 210 | 1 321 972 | 1 842 391 | 639 141 |
| Põhivara | 391 026 | 446 215 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 106 236 | 1 768 187 | 1 842 391 | 639 141 |
| Kohustised kokku | 391 235 | 379 989 | 611 447 | 27 431 |
| Omakapital | 1 715 001 | 1 388 198 | 1 230 944 | 611 710 |
| Kasumimarginaal | 24,1 % | 22,1 % | 34,4 % | 74,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 715 210 € · 81,4 %
- Põhivara 391 026 € · 18,6 %
- Lühiajalised kohustised 391 235 € · 18,6 %
- Omakapital 1 715 001 € · 81,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 127 772 € | 138 216 € | 1 118 210 € | 18 |
| II kv 2026 | 135 571 € | 141 754 € | 965 414 € | 23 |
| I kv 2026 | 170 355 € | 149 173 € | 979 795 € | 21 |
| IV kv 2025 | 142 857 € | 151 217 € | 844 437 € | 22 |
| III kv 2025 | 160 924 € | 139 327 € | 1 045 084 € | 22 |
| II kv 2025 | 174 396 € | 144 614 € | 1 509 494 € | 23 |
| I kv 2025 | 297 992 € | 154 680 € | 1 238 960 € | 21 |
| IV kv 2024 | 192 133 € | 116 363 € | 1 848 260 € | 20 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 591 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 46 072 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 372 737 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 922 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mihhail Šerle
- AML Certification Centre OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- G&S Accounting OÜ Juhatuse liige
- Fine3Company OÜ Tegelik kasusaaja
- Gofaizen & Sherle Holdings OÜ Osanik
- Gofaizen & Sherle Corporate Services OÜ Juhatuse liige
- Fine2Company OÜ Tegelik kasusaaja
- Šerle Õigusteenused OÜ Osanik
- Sherle Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Mark Gofaizen
- AML Certification Centre OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- G&S Accounting OÜ Tegelik kasusaaja
- ABC Smoke Eesti OÜ Juhatuse liige
- Gofaizen & Company OÜ Tegelik kasusaaja
- Gofaizen & Sherle Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
- Maizen Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Ovoltis UÜ Tegelik kasusaaja
- Gofaizen & Sherle Corporate Services OÜ Tegelik kasusaaja
-
Gofaizen & Sherle Holdings OÜ
- AML Certification Centre OÜ Osanik Maksuvõlg
- G&S Accounting OÜ Osanik
- Gofaizen & Sherle Corporate Services OÜ Osanik
- Gofaizen & Sherle Holdings OÜ Osanik
-
Viktoria Randalainen
- G&S Accounting OÜ Tegelik kasusaaja
- DaBro OÜ Osanik
- Gofaizen & Sherle Holdings OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
LEI 9845009610785E603E83
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 38. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 920 |
| Toetused kokku | 4 920 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Töötukassa · toetus 4 920 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.05.2025Muutmiskanne Ä 50180974 / 10
-
28.05.2025Osanike muutmine Ä 50180974 / M4
-
23.05.2025Muutmiskanne Ä 50180974 / 9
-
21.04.2025Muutmiskanne Ä 50180974 / M3
-
28.03.2025Muutmiskanne Ä 50180974 / 8
-
25.03.2025Muutmiskanne Ä 50180974 / M2
-
18.12.2024Muutmiskanne Ä 50180974 / 7
-
21.02.2024Muutmiskanne Ä 50180974 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50180974 / 5
-
12.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50180974 / 4
-
19.11.2021Muutmiskanne Ä 50180974 / 3
-
03.11.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50180974 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.01.2022 | Väikeettevõtja |