OÜ N&V
Registrisse kantud 16297634OÜ N&V (registrikood 16297634) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Jõhvi küla, tegevusala muu puhastustegevus (EMTAK 81231). 2025. aasta müügitulu oli 10 405 230 eurot ja puhaskasum -54 107 eurot, bilansimaht 7 866 854 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Natalia Ossipenko. Juhatuse liige on Natalia Ossipenko. Maksuvõlg on 95 299,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.08.2021 (5 a 1 k) · Kaasiku tn 28, Jõhvi küla, 41541
Registriandmed KMKR EE102499467 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102499467
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puhastustegevus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,1 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,6 % | 2024: 61,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +16,4 % | 2024: +20,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 405 230 | 8 942 614 | 7 413 525 | 18 700 |
| Puhaskasum | -54 107 | 12 277 | -2 017 076 | 18 648 |
| Käibevara | 2 297 879 | 1 690 509 | 1 650 963 | 18 648 |
| Põhivara | 5 568 975 | 6 262 763 | 6 507 123 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 866 854 | 7 953 272 | 8 158 086 | 18 648 |
| Kohustised kokku | 3 020 898 | 3 053 209 | 3 270 300 | – |
| Omakapital | 4 845 956 | 4 900 063 | 4 887 786 | 18 648 |
| Kasumimarginaal | -0,5 % | 0,1 % | -27,2 % | 99,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 297 879 € · 29,2 %
- Põhivara 5 568 975 € · 70,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 778 037 € · 35,3 %
- Pikaajalised kohustised 242 861 € · 3,1 %
- Omakapital 4 845 956 € · 61,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81231 Muu puhastustegevus põhitegevus 5 110 917 €
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus 2 604 939 €
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid 2 425 971 €
-
23991 Mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine 196 921 €
-
55101 Hotellid 43 119 €
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus 22 934 €
-
38321 Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine 429 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 799 937 € | 478 836 € | 2 430 773 € | 206 |
| II kv 2026 | 701 725 € | 439 236 € | 2 055 793 € | 214 |
| I kv 2026 | 892 890 € | 447 505 € | 2 353 852 € | 213 |
| IV kv 2025 | 885 093 € | 582 496 € | 3 241 086 € | 220 |
| III kv 2025 | 690 785 € | 424 149 € | 2 700 497 € | 210 |
| II kv 2025 | 688 652 € | 448 639 € | 2 316 074 € | 212 |
| I kv 2025 | 853 822 € | 486 534 € | 2 411 685 € | 218 |
| IV kv 2024 | 830 400 € | 580 256 € | 2 677 130 € | 226 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 266 646 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 159 612 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 810 258 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 490 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 95 299,00 €
- 29.09.2026 93 607,38 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 15.02.2022
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/518502 · alates 03.06.2026
Toidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Ida-Viru maakond 7 028 219 €
- 1. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 10 405 230 €
- 3. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Jõhvi vald 38,4 %
- 4. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Jõhvi vald 3 369 033 €
- 5. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Jõhvi vald 10 405 230 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 028 219 | 11 349 653 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet · maksed 2 278 532 €
- Kohtla-Järve Linnavalitsus · maksed 2 069 654 €
- Transpordiamet · maksed 1 651 082 €
- Sillamäe Linnavalitsus · maksed 872 563 €
- Lüganuse Vallavalitsus · maksed 65 422 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 44 679 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 11 228 180 € ilma raamlepinguteta-
Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet · 22.07.2026
-
Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet · 13.11.2024
-
Sillamäe Linnavalitsus · 13.07.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2026Muutmiskanne Ä 50181146 / 11
-
28.02.2024Muutmiskanne Ä 50181146 / 10
-
31.05.2023Muutmiskanne Ä 50181146 / 9
-
04.05.2023Muutmiskanne Ä 50181146 / 8
-
31.01.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50181146 / 6
-
31.01.2023Kommertspandi avamiskanne K 50181146 / 7
-
30.01.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50181146 / M2
-
28.12.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50181146 / 5
-
20.10.2022Muutmiskanne Ä 50181146 / 4
-
19.10.2022Muutmiskanne Ä 50181146 / M1
-
23.05.2022Muutmiskanne Ä 50181146 / 3
-
15.02.2022Muutmiskanne Ä 50181146 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |