Adversion OÜ
Registrisse kantud 16301991Adversion OÜ (registrikood 16301991) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabivere alevik, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 31 250 eurot ja puhaskasum -2 567 eurot, bilansimaht 27 290 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veronika Võimre. Juhatuse liige on Annely Võimre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2021 (5 a 1 k) · Pargi tn 8, Tabivere alevik, 49127
Registriandmed KMKR EE102407886 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102407886
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,2 % | 2024: 85,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,2 % | 2024: 56,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,4 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 16,3 |
| Müügitulu kasv | +33,5 % | 2024: +172,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 250 | 23 415 | 8 605 | 9 188 |
| Puhaskasum | -2 567 | 20 053 | 7 134 | 5 996 |
| Käibevara | 26 788 | 36 975 | 14 366 | 7 880 |
| Põhivara | 502 | 973 | 1 535 | 733 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 290 | 37 948 | 15 901 | 8 613 |
| Kohustised kokku | 6 174 | 2 266 | 271 | 117 |
| Omakapital | 21 116 | 35 682 | 15 630 | 8 496 |
| Kasumimarginaal | -8,2 % | 85,6 % | 82,9 % | 65,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 788 € · 98,2 %
- Põhivara 502 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 6 174 € · 22,6 %
- Omakapital 21 116 € · 77,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 056 € | 2 516 € | 7 645 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 199 € | 3 332 € | 9 480 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 989 € | 3 286 € | 7 725 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 907 € | 2 909 € | 8 950 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 318 € | 2 909 € | 6 190 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 316 € | 2 048 € | 9 840 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 643 € | 1 469 € | 5 840 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 641 € | 0 € | 7 275 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 352 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 839 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 53,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 548 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 11 656 | 14 605 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Teaduskeskus Ahhaa · maksed 11 656 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubDigireklaamid. Strateegia loomine, kampaaniate seadistamine ja optimeerimine Google Ads, Meta Ads ja LinkedIn kanalites. Küsi digireklaamide pakkumist!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.02.2024Muutmiskanne Ä 50181610 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50181610 / 3
-
15.09.2021Muutmiskanne Ä 50181610 / 2
-
31.08.2021Esmakanne Ä 50181610
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Mikroettevõtja |