RIDLINE OÜ
Registrisse kantud 16307752RIDLINE OÜ (registrikood 16307752) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2024. aasta müügitulu oli 40 000 eurot ja puhaskasum -14 382 eurot, bilansimaht 4 078 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Neveli Niit. Juhatuse liige on Neveli Niit. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2021 (5 a 1 k) · Maakri tn 28a, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102467596 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102467596
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -36,0 % | 2023: -2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1 015,7 % | 2023: -70,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,7 % | 2023: 22,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2023: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −27,6 % | 2023: 0,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 000 | 55 250 | 55 250 | 27 303 |
| Puhaskasum | -14 382 | -1 524 | -7 503 | 8 692 |
| Käibevara | 2 269 | 6 642 | 5 899 | 11 192 |
| Põhivara | 1 809 | 2 852 | 2 852 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 078 | 9 494 | 8 751 | 11 192 |
| Kohustised kokku | 2 662 | 7 329 | 5 061 | – |
| Omakapital | 1 416 | 2 165 | 3 690 | 11 192 |
| Kasumimarginaal | -36,0 % | -2,8 % | -13,6 % | 31,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 269 € · 55,6 %
- Põhivara 1 809 € · 44,4 %
- Lühiajalised kohustised 2 662 € · 65,3 %
- Omakapital 1 416 € · 34,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 24 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 216 € | 3 516 € | 5 003 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 470 € | 1 579 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Neveli Niit
- Tallinn, Gonsiori tn 13 korteriühistu Juhatuse liige
- VAAB MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50181964 / 2
-
06.09.2021Esmakanne Ä 50181964
-
03.09.2021Esmakanne Ä 50181964 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |