SIDYSOLUTION OÜ
Registrisse kantud 16312902SIDYSOLUTION OÜ (registrikood 16312902) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2024. aasta müügitulu oli 400 eurot ja puhaskasum 7 956 eurot, bilansimaht 9 865 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Egert Vaht. Juhatuse liige on Rivo Veski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.2021 (5 a 1 k) · Mustamäe tee 3a, Tallinn, 10615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 1 989,0 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 87,3 % | 2023: 258,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2023: 17,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,1 | 2023: 1,2 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 | 0 | 0 | 500 |
| Puhaskasum | 7 956 | 2 995 | -3 457 | 1 620 |
| Käibevara | 9 865 | 6 458 | 3 463 | 6 920 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 865 | 6 458 | 3 463 | 6 920 |
| Kohustised kokku | 751 | 5 300 | 5 300 | 5 300 |
| Omakapital | 9 114 | 1 158 | -1 837 | 1 620 |
| Kasumimarginaal | 1 989,0 % | – | – | 324,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 865 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 751 € · 7,6 %
- Omakapital 9 114 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2023 | 67 € | 70 € | 0 € | 0 |
III kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.12.2024Muutmiskanne Ä 50182449 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50182449 / 2
-
10.09.2021Esmakanne Ä 50182449
-
08.09.2021Esmakanne Ä 50182449 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Mikroettevõtja |