Trafity OÜ
Registrisse kantud 16322131Trafity OÜ (registrikood 16322131) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 172 376 eurot ja puhaskasum -24 082 eurot, bilansimaht 97 655 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gunnar Meinhard. Juhatuse liige on Gunnar Meinhard. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.09.2021 (5 a 0 k) · Riia tn 181a, Tartu linn, 50411
Registriandmed KMKR EE102467033 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102467033
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,0 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -70,0 % | 2024: 9,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,2 % | 2024: 87,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 7,8 |
| Müügitulu kasv | −45,8 % | 2024: −18,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 172 376 | 318 138 | 390 499 | 378 210 |
| Puhaskasum | -24 082 | 5 315 | 43 463 | 7 381 |
| Käibevara | 97 655 | 67 235 | 67 032 | 19 456 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 97 655 | 67 235 | 67 032 | 19 456 |
| Kohustised kokku | 63 247 | 8 576 | 13 688 | 9 575 |
| Omakapital | 34 408 | 58 659 | 53 344 | 9 881 |
| Kasumimarginaal | -14,0 % | 1,7 % | 11,1 % | 2,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 97 655 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 63 247 € · 64,8 %
- Omakapital 34 408 € · 35,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 883 € | 4 854 € | 28 236 € | 5 |
| II kv 2026 | 7 691 € | 8 024 € | 31 746 € | 5 |
| I kv 2026 | 12 408 € | 9 557 € | 31 583 € | 6 |
| IV kv 2025 | 13 796 € | 6 893 € | 36 472 € | 6 |
| III kv 2025 | 9 631 € | 6 100 € | 33 247 € | 19 |
| II kv 2025 | 17 364 € | 11 582 € | 48 161 € | 19 |
| I kv 2025 | 24 449 € | 12 951 € | 66 514 € | 19 |
| IV kv 2024 | 28 294 € | 13 095 € | 85 355 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 961 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 618 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 82,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 412 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 622 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 30. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 110 771 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 110 771 | 4 400 |
| Toetused kokku | 110 771 | 4 400 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 110 771 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50183758 / 2
-
21.09.2021Esmakanne Ä 50183758
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |