Quantfall OÜ
Registrisse kantud 16322705Quantfall OÜ (registrikood 16322705) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 416 004 eurot ja puhaskasum 76 024 eurot, bilansimaht 116 351 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Osmany Montero Estrada. Juhatuse liige on Osmany Montero Estrada. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.09.2021 (5 a 0 k) · Jõe tn 2a, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE102464751 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102464751
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,3 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 69,8 % | 2024: 89,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 2024: 87,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,0 | 2024: 7,2 |
| Müügitulu kasv | +14,9 % | 2024: +24,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 416 004 | 362 056 | 291 794 | 273 750 |
| Puhaskasum | 76 024 | 29 411 | -41 442 | 62 361 |
| Käibevara | 104 677 | 35 087 | 7 771 | 66 567 |
| Põhivara | 11 674 | 2 631 | 2 929 | 2 886 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 116 351 | 37 718 | 10 700 | 69 453 |
| Kohustised kokku | 7 453 | 4 844 | 6 881 | 4 592 |
| Omakapital | 108 898 | 32 874 | 3 819 | 64 861 |
| Kasumimarginaal | 18,3 % | 8,1 % | -14,2 % | 22,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 104 677 € · 90,0 %
- Põhivara 11 674 € · 10,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 453 € · 6,4 %
- Omakapital 108 898 € · 93,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 501 € | 21 070 € | 92 885 € | 2 |
| II kv 2026 | 21 828 € | 19 232 € | 69 208 € | 5 |
| I kv 2026 | 16 220 € | 17 635 € | 146 716 € | 4 |
| IV kv 2025 | 16 901 € | 18 195 € | 90 501 € | 4 |
| III kv 2025 | 18 900 € | 20 176 € | 91 100 € | 5 |
| II kv 2025 | 18 343 € | 19 652 € | 92 877 € | 5 |
| I kv 2025 | 14 068 € | 15 089 € | 81 212 € | 5 |
| IV kv 2024 | 14 255 € | 15 488 € | 81 410 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 500 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 023 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 30 962 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 753 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50183363 / 5
-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 50183363 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50183363 / 3
-
12.11.2021Muutmiskanne Ä 50183363 / 2
-
10.11.2021Muutmiskanne Ä 50183363 / M2
-
22.09.2021Esmakanne Ä 50183363
-
16.09.2021Esmakanne Ä 50183363 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.02.2023 | Mikroettevõtja |