Jerva OÜ
Registrisse kantud 16323509Jerva OÜ (registrikood 16323509) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spordi- ja jõusaalide tegevus (EMTAK 93131). 2025. aasta müügitulu oli 19 610 eurot ja puhaskasum 9 459 eurot, bilansimaht 155 759 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Jerva. Juhatuse liige on Raul Jerva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2021 (5 a 0 k) · Randvere tee 55, Tallinn, 11912
Registriandmed KMKR EE102571864 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102571864
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spordi- ja jõusaalide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,2 % | 2024: 149,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,1 % | 2024: 64,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 97,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 152,3 | 2024: 42,5 |
| Müügitulu kasv | −68,6 % | 2024: −0,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 610 | 62 452 | 63 018 | 40 217 |
| Puhaskasum | 9 459 | 93 405 | 27 306 | 22 066 |
| Käibevara | 155 759 | 148 780 | 53 718 | 25 714 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 155 759 | 148 780 | 53 718 | 25 714 |
| Kohustised kokku | 1 023 | 3 503 | 1 846 | 1 148 |
| Omakapital | 154 736 | 145 277 | 51 872 | 24 566 |
| Kasumimarginaal | 48,2 % | 149,6 % | 43,3 % | 54,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 155 759 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 023 € · 0,7 %
- Omakapital 154 736 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 152,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 717 € | 704 € | 4 435 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 611 € | 352 € | 5 383 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 816 € | 681 € | 5 235 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 480 € | 329 € | 4 916 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 167 € | 658 € | 4 277 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 391 € | 329 € | 5 139 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 448 € | 899 € | 10 720 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 140 € | 807 € | 15 538 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 572 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 235 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 38,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 478 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 451 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRandvere tee 55, Tallinn, 11912
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50183896 / 2
-
23.09.2021Esmakanne Ä 50183896
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.03.2023 | Mikroettevõtja |