Margval OÜ
Registrisse kantud 16326181Margval OÜ (registrikood 16326181) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Kõrkküla, tegevusala merekalapüük (EMTAK 03111). 2025. aasta müügitulu oli 2 984 eurot ja puhaskasum 243 eurot, bilansimaht 4 799 eurot. Juhatuse liige on Margus Voronov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.09.2021 (5 a 0 k) · Tõnnu, Kõrkküla, 93527
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Merekalapüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,1 % | 2024: -9,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,0 % | 2024: -7,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,2 % | 2024: 51,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +45,0 % | 2024: +30,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 984 | 2 058 | 1 580 | 1 522 |
| Puhaskasum | 243 | -186 | 1 170 | 1 473 |
| Käibevara | 1 803 | 1 630 | 1 946 | 1 397 |
| Põhivara | 2 996 | 3 104 | 3 212 | 2 844 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 799 | 4 734 | 5 158 | 4 241 |
| Kohustised kokku | 2 100 | 2 279 | 2 513 | 4 241 |
| Omakapital | 2 699 | 2 455 | 2 645 | – |
| Kasumimarginaal | 8,1 % | -9,0 % | 74,1 % | 96,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 803 € · 37,6 %
- Põhivara 2 996 € · 62,4 %
- Lühiajalised kohustised 2 100 € · 43,8 %
- Omakapital 2 699 € · 56,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTõnnu, Kõrkküla, 93527
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 250 | 250 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 250 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50184193 / 2
-
27.09.2021Esmakanne Ä 50184193
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |