SJAM OÜ
Registrisse kantud 16330998SJAM OÜ (registrikood 16330998) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Maarja-Magdaleena küla, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2025. aasta müügitulu oli 78 443 eurot ja puhaskasum 1 052 eurot, bilansimaht 72 666 eurot. Juhatuse liige on Siim Siimenson. Maksuvõlg on 712,15 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.10.2021 (5 a 0 k) · Parkla tee 3, Maarja-Magdaleena küla, 49126
Registriandmed KMKR EE102418561 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102418561
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2024: -23,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,8 % | 2024: -247,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,1 % | 2024: 6,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +54,3 % | 2024: +5,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 443 | 50 843 | 48 106 | 25 961 | 3 868 |
| Puhaskasum | 1 052 | -12 016 | 5 349 | 10 348 | -1 318 |
| Käibevara | 11 262 | 4 550 | 15 562 | 533 | 1 211 |
| Põhivara | 61 404 | 67 538 | 11 574 | 11 801 | 2 852 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 72 666 | 72 088 | 27 136 | 12 334 | 4 063 |
| Kohustised kokku | 66 751 | 67 225 | 10 257 | 804 | 2 881 |
| Omakapital | 5 915 | 4 863 | 16 879 | 11 530 | 1 182 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | -23,6 % | 11,1 % | 39,9 % | -34,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 262 € · 15,5 %
- Põhivara 61 404 € · 84,5 %
- Lühiajalised kohustised 18 964 € · 26,1 %
- Pikaajalised kohustised 47 787 € · 65,8 %
- Omakapital 5 915 € · 8,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 100 € | 4 073 € | 29 485 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 660 € | 19 874 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 660 € | 2 318 € | 20 903 € | 1 |
| IV kv 2025 | 8 083 € | 2 767 € | 28 766 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 864 € | 1 614 € | 25 474 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 968 € | 638 € | 8 640 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 149 € | 950 € | 12 640 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 938 € | 6 703 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 367 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 358 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 828 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 712,15 €
- 29.09.2026 1 424,30 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mäidu Mets
- Lombinurga OÜ Tegelik kasusaaja
- Toolamaa Halg OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 20 894 | 16 104 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Tartu Valla Haldus · maksed 20 894 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 120 000 € ilma raamlepinguteta-
Tartu valla lumetõrjetööd 2025-2028 120 000 €Osaühing TARTU VALLA HALDUS · 03.11.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.02.2024Muutmiskanne Ä 50184174 / 4
-
30.01.2024Muutmiskanne Ä 50184174 / M3
-
29.01.2024Muutmiskanne Ä 50184174 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50184174 / 3
-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 50184174 / 2
-
01.10.2021Esmakanne Ä 50184174
-
27.09.2021Esmakanne Ä 50184174 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |