Brancas OÜ
Registrisse kantud 16336972Brancas OÜ (registrikood 16336972) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2024. aasta müügitulu oli 313 eurot ja puhaskasum -20 786 eurot, bilansimaht 1 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rene Tammann. Juhatuse liige on Rene Tammann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.2021 (5 a 0 k) · Pärnu mnt 110, Tallinn, 11313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -6 640,9 % | 2023: 61,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2 078 600,0 % | 2023: 79,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 12,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −98,8 % | 2023: +227,0 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 313 | 26 955 | 8 242 |
| Puhaskasum | -20 786 | 16 499 | 4 288 |
| Käibevara | 1 | 35 866 | 5 766 |
| Põhivara | 0 | 136 288 | 12 917 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 | 172 154 | 18 683 |
| Kohustised kokku | 0 | 151 368 | 14 395 |
| Omakapital | 1 | 20 786 | 4 288 |
| Kasumimarginaal | -6 640,9 % | 61,2 % | 52,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 € · 100,0 %
- Omakapital 1 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 190 € | 0 |
| III kv 2024 | 26 148 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 122 344 € | 1 |
| I kv 2024 | 119 € | 0 € | 11 306 € | 1 |
| IV kv 2023 | 648 € | 0 € | 4 194 € | 0 |
| III kv 2023 | 418 € | 0 € | 2 008 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rene Tammann
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Jaani Kogudus Juhatuse liige
- Marshall Holding OÜ Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.11.2024Muutmiskanne Ä 50185356 / 7
-
05.11.2024Muutmiskanne Ä 50185356 / 4
-
05.11.2024Osanike muutmine Ä 50185356 / 5
-
05.11.2024Osanike muutmine Ä 50185356 / 6
-
05.11.2024Osanike muutmine Ä 50185356 / M2
-
24.10.2024Muutmiskanne Ä 50185356 / 3
-
21.10.2024Osanike muutmine Ä 50185356 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50185356 / 2
-
08.10.2021Esmakanne Ä 50185356
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 09.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.09.2023 | Mikroettevõtja |