Processa Technologies OÜ
Registrisse kantud 16338770Processa Technologies OÜ (registrikood 16338770) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus (EMTAK 6310). 2025. aasta müügitulu oli 701 881 eurot ja puhaskasum 151 046 eurot, bilansimaht 419 582 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Marius Arras, Priit Ulmas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.10.2021 (5 a 0 k) · Rotermanni tn 2, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102422748 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102422748
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,5 % | 2024: 19,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 57,9 % | 2024: 83,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,1 % | 2024: 59,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +49,7 % | 2024: +28,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 701 881 | 468 990 | 365 144 | 323 718 |
| Puhaskasum | 151 046 | 91 021 | 15 781 | 321 |
| Käibevara | 111 086 | 61 630 | 73 507 | 38 516 |
| Põhivara | 308 496 | 123 504 | 51 365 | 4 089 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 419 582 | 185 134 | 124 872 | 42 605 |
| Kohustised kokku | 158 913 | 75 511 | 106 270 | 39 784 |
| Omakapital | 260 669 | 109 623 | 18 602 | 2 821 |
| Kasumimarginaal | 21,5 % | 19,4 % | 4,3 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 111 086 € · 26,5 %
- Põhivara 308 496 € · 73,5 %
- Lühiajalised kohustised 146 913 € · 35,0 %
- Pikaajalised kohustised 12 000 € · 2,9 %
- Omakapital 260 669 € · 62,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 53 173 € | 40 764 € | 250 633 € | 9 |
| II kv 2026 | 80 266 € | 44 951 € | 316 378 € | 10 |
| I kv 2026 | 69 788 € | 46 036 € | 208 970 € | 11 |
| IV kv 2025 | 97 712 € | 57 427 € | 287 087 € | 10 |
| III kv 2025 | 55 241 € | 52 347 € | 120 522 € | 11 |
| II kv 2025 | 62 970 € | 45 658 € | 166 625 € | 11 |
| I kv 2025 | 70 078 € | 44 509 € | 152 031 € | 10 |
| IV kv 2024 | 74 299 € | 33 848 € | 233 795 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 724 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 588 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 76,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 83 544 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 903 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: SOFTWARE VENTURES OSAÜHING
- Procurement Flow OÜ Osanik
- Indilo Solutions OÜ Osanik
-
Priit Ulmas
- MTÜ BIMsummit Tegelik kasusaaja
- Ulmas & Co OÜ Osanik
- Envprodec OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marius Arras
- Eldycare OÜ Juhatuse liige
- Software Ventures OÜ Osanik
- Envprodec OÜ Tegelik kasusaaja
- Indilo Solutions OÜ Juhatuse liige
-
Oskar Ander Oja
- OÜ Digihunt Osanik
- Sambliku Doppelhaus OÜ Juhatuse liige
- Tecontare OÜ Tegelik kasusaaja
- Kaisma MFH OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Ulmas & Co OÜ
- Envprodec OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 20.07.2022
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Eldycare OÜ | 90 % | 2 340 € | 24.10.2024 | 45 377 €2025 |
| Envprodec OÜ | 35 % | 105 € | 18.10.2024 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Software Ventures OÜ 70 %
-
Ulmas & Co OÜ 25 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
Eldycare OÜ 90 %
-
Envprodec OÜ 35 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 23. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 29,4 %
- 29. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 16 783 €
- 41. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 49,7 %
- 42. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 63) 27 658 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 338 | 58 658 |
| Müük avalikule sektorile | 22 320 | – |
| Toetused kokku | 5 338 | 58 658 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Eesti Liinirongid · maksed 22 320 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 5 338 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.08.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50185373 / 4
-
20.07.2022Muutmiskanne Ä 50185373 / 3
-
29.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50185373 / 2
-
11.10.2021Esmakanne Ä 50185373
-
08.10.2021Esmakanne Ä 50185373 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |