TakePart OÜ
Registrisse kantud 16340347TakePart OÜ (registrikood 16340347) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Suur-Randvere küla, tegevusala tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus (EMTAK 3011). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -5 110 eurot, bilansimaht 15 912 eurot. Juhatuse liikmed on Jürgen Part, Lelet Aavik-Part. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.2021 (5 a 0 k) · Teeristi, Suur-Randvere küla, 93839
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 43,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -33,5 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 95,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 22,0 | 2024: 19,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +1 099,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 4 605 | 384 | 39 690 |
| Puhaskasum | -5 110 | 2 023 | -6 527 | 34 888 |
| Käibevara | 14 021 | 18 517 | 14 880 | 30 162 |
| Põhivara | 1 891 | 2 836 | 3 781 | 4 726 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 912 | 21 353 | 18 661 | 34 888 |
| Kohustised kokku | 638 | 969 | 300 | – |
| Omakapital | 15 274 | 20 384 | 18 361 | 34 888 |
| Kasumimarginaal | – | 43,9 % | -1 699,7 % | 87,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 021 € · 88,1 %
- Põhivara 1 891 € · 11,9 %
- Lühiajalised kohustised 638 € · 4,0 %
- Omakapital 15 274 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 22,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 271 € | 293 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 814 € | 879 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 804 € | 869 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 261 € | 283 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 90 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 98 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 188 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lelet Aavik-Part
- MTÜ Hariduse Heaks Tegelik kasusaaja
- MTÜ Nooruse Ujumisklubi Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTeeristi, Suur-Randvere küla, 93839
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50185714 / 2
-
13.10.2021Esmakanne Ä 50185714
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.03.2023 | Väikeettevõtja |