OÜ MTfactor
Registrisse kantud 16341536OÜ MTfactor (registrikood 16341536) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük (EMTAK 46421). 2025. aasta müügitulu oli 21 237 eurot ja puhaskasum -4 854 eurot, bilansimaht 11 675 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Teet Pihel. Juhatuse liige on Teet Pihel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.2021 (5 a 0 k) · Aia tn 23, Rakvere linn, 44309
Registriandmed KMKR EE102423860 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102423860
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -22,9 % | 2024: -28,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -140,0 % | 2024: -66,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −7,4 % | 2024: +102,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 237 | 22 925 | 11 313 | 13 920 |
| Puhaskasum | -4 854 | -6 571 | -5 203 | 293 |
| Käibevara | 8 228 | 11 816 | 7 433 | 6 524 |
| Põhivara | 3 447 | 5 545 | 7 643 | 7 990 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 675 | 17 361 | 15 076 | 14 514 |
| Kohustised kokku | 28 018 | 28 850 | 19 986 | 14 221 |
| Omakapital | -16 343 | -11 489 | -4 910 | 293 |
| Kasumimarginaal | -22,9 % | -28,7 % | -46,0 % | 2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 228 € · 70,5 %
- Põhivara 3 447 € · 29,5 %
- Lühiajalised kohustised 28 018 € · 240,0 %
- Omakapital -16 343 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 240,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 273 € | 0 € | 8 037 € | 0 |
| II kv 2026 | 713 € | 0 € | 9 627 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 047 € | 0 € | 10 812 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 126 € | 0 € | 10 744 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 132 € | 0 € | 9 044 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 313 € | 725 € | 6 553 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 538 € | 2 168 € | 11 340 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 950 € | 1 447 € | 9 242 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 91 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 679 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 23, Rakvere linn, 44309
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 651 | 3 046 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 4 403 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 248 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Politsei- ja Piirivalveamet · 12.01.2024 · 3 osa · raamleping
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 10.01.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVastupidavad tööriided ja turvajalanõud igaks olukorraks. MTfactor pakub laia valikut isikukaitsevahendeid ja profitööriistu. Vaata siit!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.07.2025Muutmiskanne Ä 50185833 / 4
-
02.07.2025Muutmiskanne Ä 50185833 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50185833 / 3
-
23.12.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50185833 / 2
-
14.10.2021Esmakanne Ä 50185833
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |