BARJET OÜ
Registrisse kantud 16342174BARJET OÜ (registrikood 16342174) on 2021. aastal asutatud osaühing, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 11 594 eurot ja puhaskasum 9 988 eurot, bilansimaht 24 395 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Róbert Arnódi. Juhatuse liige on Róbert Arnódi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.2021 (5 a 0 k) · Simonffy utca 19, Debrecen, 4025
Registriandmed KMKR EE102424238 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102424238
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 86,1 % | 2023: 85,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,7 % | 2023: 67,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2023: 97,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 254,1 | 2023: 41,2 |
| Müügitulu kasv | +5,4 % | 2023: +78,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 594 | 11 005 | 6 164 |
| Puhaskasum | 9 988 | 9 402 | 4 562 |
| Käibevara | 24 395 | 14 311 | 4 980 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 395 | 14 311 | 4 980 |
| Kohustised kokku | 443 | 347 | 418 |
| Omakapital | 23 952 | 13 964 | 4 562 |
| Kasumimarginaal | 86,1 % | 85,4 % | 74,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 395 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 96 € · 0,4 %
- Pikaajalised kohustised 347 € · 1,4 %
- Omakapital 23 952 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 254,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 695 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 092 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 556 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 100 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 477 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 € | 0 € | 2 420 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 617 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 527 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 232 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Varasemad isikud (1)
- TuneUp OÜ · Kontaktisik · kuni 15.10.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSimonffy utca 19, Debrecen, 4025
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Muutmiskanne Ä 50185906 / 7
-
15.10.2025Muutmiskanne Ä 50185906 / 6
-
23.10.2023Muutmiskanne Ä 50185906 / 5
-
14.10.2023Muutmiskanne Ä 50185906 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50185906 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50185906 / 2
-
14.10.2021Esmakanne Ä 50185906
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Mikroettevõtja |