Patternica OÜ
Registrisse kantud 16352853Patternica OÜ (registrikood 16352853) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 619 268 eurot ja puhaskasum -28 331 eurot, bilansimaht 53 323 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anton Tkachov. Juhatuse liige on Anton Tkachov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.10.2021 (4 a 11 k) · Vesivärava tn 50-201, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE102466995 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102466995
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,6 % | 2024: 3,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -64,4 % | 2024: 34,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,5 % | 2024: 83,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,7 | 2024: 6,0 |
| Müügitulu kasv | −6,0 % | 2024: +12,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 619 268 | 658 755 | 583 903 | 408 024 |
| Puhaskasum | -28 331 | 24 863 | 11 552 | 33 409 |
| Käibevara | 53 323 | 86 728 | 53 420 | 36 527 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 323 | 86 728 | 53 420 | 36 527 |
| Kohustised kokku | 9 330 | 14 404 | 5 959 | 618 |
| Omakapital | 43 993 | 72 324 | 47 461 | 35 909 |
| Kasumimarginaal | -4,6 % | 3,8 % | 2,0 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 323 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 330 € · 17,5 %
- Omakapital 43 993 € · 82,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 230 183 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 271 259 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 271 638 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 266 865 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 311 840 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 337 636 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 366 686 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 351 680 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 76 728 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPatternica is a custom software development company. We are offering full cycle of application development for fintech and other industries.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50187040 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50187040 / 3
-
30.05.2022Muutmiskanne Ä 50187040 / 2
-
28.10.2021Esmakanne Ä 50187040
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |