OÜ EeLytics
Registrisse kantud 16356503OÜ EeLytics (registrikood 16356503) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 520 240 eurot ja puhaskasum -64 813 eurot, bilansimaht 76 982 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Dmitri Krõškevitš. Juhatuse liige on Dmitri Krõškevitš. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2021 (4 a 11 k) · Maakri tn 19/1, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102436394 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102436394
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,5 % | 2024: 3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -663,3 % | 2024: 19,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,7 % | 2024: 60,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 98,6 |
| Müügitulu kasv | +18,5 % | 2024: −8,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 520 240 | 439 188 | 481 045 | 492 170 |
| Puhaskasum | -64 813 | 14 308 | 20 554 | 37 222 |
| Käibevara | 37 819 | 67 866 | 42 987 | 39 280 |
| Põhivara | 39 163 | 55 947 | 72 731 | 1 692 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 76 982 | 123 813 | 115 718 | 40 972 |
| Kohustised kokku | 67 211 | 49 229 | 55 442 | 1 250 |
| Omakapital | 9 771 | 74 584 | 60 276 | 39 722 |
| Kasumimarginaal | -12,5 % | 3,3 % | 4,3 % | 7,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 819 € · 49,1 %
- Põhivara 39 163 € · 50,9 %
- Lühiajalised kohustised 32 477 € · 42,2 %
- Pikaajalised kohustised 34 734 € · 45,1 %
- Omakapital 9 771 € · 12,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 87,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 147 863 € | 0 |
| II kv 2026 | 432 € | 0 € | 79 564 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 128 252 € | 0 |
| IV kv 2025 | 467 € | 0 € | 137 383 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 135 414 € | 0 |
| II kv 2025 | 467 € | 0 € | 139 995 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 170 115 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 131 037 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 49 288 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Dmitri Krõškevitš
- DMS AGRO OÜ Tegelik kasusaaja
- WBP OÜ Tegelik kasusaaja
- Dms Project OÜ Juhatuse liige
- Luxury Detailing OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Luxury Transfer OÜ Juhatuse liige
- FiveD Trade OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 49. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50187314 / 2
-
03.11.2021Esmakanne Ä 50187314
-
02.11.2021Esmakanne Ä 50187314 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.04.2023 | Väikeettevõtja |