Muum OÜ
Registrisse kantud 16366697Muum OÜ (registrikood 16366697) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Vaela küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 3 695 eurot ja puhaskasum 983 eurot, bilansimaht 14 823 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mirian Ellermaa. Juhatuse liige on Mirian Ellermaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.11.2021 (4 a 11 k) · Astelpaju tee 12, Vaela küla, 75413
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,6 % | 2024: 43,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,9 % | 2024: 35,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2024: 60,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,9 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −31,6 % | 2024: +53,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 695 | 5 403 | 3 512 | 3 040 |
| Puhaskasum | 983 | 2 366 | -144 | 1 930 |
| Käibevara | 10 113 | 7 035 | 1 459 | 1 052 |
| Põhivara | 4 710 | 3 979 | 3 777 | 3 592 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 823 | 11 014 | 5 236 | 4 644 |
| Kohustised kokku | 7 226 | 4 400 | 988 | 1 714 |
| Omakapital | 7 597 | 6 614 | 4 248 | 2 930 |
| Kasumimarginaal | 26,6 % | 43,8 % | -4,1 % | 63,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 113 € · 68,2 %
- Põhivara 4 710 € · 31,8 %
- Lühiajalised kohustised 376 € · 2,5 %
- Pikaajalised kohustised 6 850 € · 46,2 %
- Omakapital 7 597 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 487 € | 555 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 137 € | 154 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 194 € | 215 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 270 € | 308 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 540 € | 585 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 313 € | 355 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50188514 / 4
-
10.10.2023Muutmiskanne Ä 50188514 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50188514 / 2
-
15.11.2021Esmakanne Ä 50188514
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.04.2023 | Mikroettevõtja |