MATIT Solutions OÜ
Registrisse kantud 16368908MATIT Solutions OÜ (registrikood 16368908) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõrvandi alevik, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 127 232 eurot ja puhaskasum 100 084 eurot, bilansimaht 304 710 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kati Vellak, Mart Vellak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.2021 (4 a 11 k) · Rukki tn 17, Tõrvandi alevik, 61715
Registriandmed KMKR EE102436420 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102436420
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 78,7 % | 2024: 47,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,6 % | 2024: 32,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,9 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 43,0 | 2024: 21,4 |
| Müügitulu kasv | +27,6 % | 2024: +16,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 232 | 99 690 | 85 499 | 83 753 |
| Puhaskasum | 100 084 | 47 466 | 37 916 | 61 192 |
| Käibevara | 304 710 | 153 740 | 106 798 | 68 441 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 304 710 | 153 740 | 106 798 | 68 441 |
| Kohustised kokku | 58 080 | 7 194 | 7 690 | 7 249 |
| Omakapital | 246 630 | 146 546 | 99 108 | 61 192 |
| Kasumimarginaal | 78,7 % | 47,6 % | 44,3 % | 73,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 304 710 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 080 € · 2,3 %
- Pikaajalised kohustised 51 000 € · 16,7 %
- Omakapital 246 630 € · 80,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 43,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 908 € | 2 871 € | 25 530 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 176 € | 2 871 € | 22 394 € | 1 |
| I kv 2026 | 11 968 € | 3 025 € | 39 150 € | 1 |
| IV kv 2025 | 13 445 € | 3 333 € | 43 928 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 716 € | 3 333 € | 25 306 € | 1 |
| II kv 2025 | 8 428 € | 3 333 € | 29 177 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 986 € | 3 242 € | 28 440 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 607 € | 3 061 € | 25 235 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 636 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 957 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 510 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 840 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart Vellak
- Osaühing Matsimoka Osanik
- Pühaste Pruulikoda OÜ Osanik Maksuvõlg
- Lawit KMV OÜ Osanik
- VESTIGE VERDANT OÜ Osanik
-
Kati Vellak
- Lawit KMV OÜ Osanik
- iRaha Estonia OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| SeamCrew OÜ | 8,33 % | 0 € | 23.01.2025 | – |
| Hecs Development OÜ | 1,01 % | 114 € | 01.09.2026 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
SeamCrew OÜ 8,33 %
-
Hecs Development OÜ 1,01 %
Skeem
LEI 98450082E76E5839JF06
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRukki tn 17, Tõrvandi alevik, 61715
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50188550 / 2
-
17.11.2021Esmakanne Ä 50188550
-
16.11.2021Esmakanne Ä 50188550 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |