Algrades OÜ
Registrisse kantud 16369405Algrades OÜ (registrikood 16369405) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 566 732 eurot ja puhaskasum 72 691 eurot, bilansimaht 194 285 eurot. Juhatuse liikmed on Mikhail Gavrilin, Aleksei Chubar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.11.2021 (4 a 11 k) · Vesivärava tn 50-201, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE102436844 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102436844
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,8 % | 2024: 3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,0 % | 2024: 24,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,8 % | 2024: 50,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +4,5 % | 2024: +17,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 566 732 | 542 551 | 460 589 | 685 886 | 0 |
| Puhaskasum | 72 691 | 17 735 | 774 | 54 133 | – |
| Käibevara | 192 445 | 141 836 | 67 485 | 60 431 | – |
| Põhivara | 1 840 | 2 857 | 4 270 | 4 490 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 194 285 | 144 693 | 71 755 | 64 921 | – |
| Kohustised kokku | 48 951 | 72 050 | 16 848 | 10 788 | – |
| Omakapital | 145 334 | 72 643 | 54 907 | 54 133 | 0 |
| Kasumimarginaal | 12,8 % | 3,3 % | 0,2 % | 7,9 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 192 445 € · 99,1 %
- Põhivara 1 840 € · 0,9 %
- Lühiajalised kohustised 48 951 € · 25,2 %
- Omakapital 145 334 € · 74,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 676 € | 25 820 € | 109 049 € | 5 |
| II kv 2026 | 22 481 € | 23 529 € | 151 590 € | 4 |
| I kv 2026 | 20 752 € | 21 704 € | 182 208 € | 4 |
| IV kv 2025 | 17 197 € | 17 953 € | 191 382 € | 3 |
| III kv 2025 | 19 277 € | 17 953 € | 138 157 € | 3 |
| II kv 2025 | 20 467 € | 17 953 € | 87 788 € | 3 |
| I kv 2025 | 20 357 € | 17 798 € | 142 894 € | 3 |
| IV kv 2024 | 18 915 € | 18 839 € | 113 154 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 225 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 607 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 350 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 310 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 566 732 €
- 36. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 566 732 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 337 | 8 619 |
| Toetused kokku | 5 337 | 8 619 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 5 337 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.09.2025Muutmiskanne Ä 50188804 / 6
-
24.09.2025Osanike muutmine Ä 50188804 / M1
-
02.01.2024Muutmiskanne Ä 50188804 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50188804 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50188804 / 3
-
15.11.2022Muutmiskanne Ä 50188804 / 2
-
18.11.2021Esmakanne Ä 50188804
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.11.2022 | Väikeettevõtja |