LuhtIT OÜ
Registrisse kantud 16377132LuhtIT OÜ (registrikood 16377132) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 19 736 eurot ja puhaskasum 4 712 eurot, bilansimaht 63 405 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sten Luhtoja. Juhatuse liige on Sten Luhtoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.11.2021 (4 a 10 k) · Pangapealse tn 6, Muraste küla, 76905
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,9 % | 2024: 55,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,7 % | 2024: 25,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 2024: 97,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 29,5 | 2024: 42,6 |
| Müügitulu kasv | −23,3 % | 2024: −13,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 736 | 25 731 | 29 569 | 34 110 |
| Puhaskasum | 4 712 | 14 200 | 21 433 | 18 412 |
| Käibevara | 63 405 | 57 905 | 43 705 | 20 912 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 63 405 | 57 905 | 43 705 | 20 912 |
| Kohustised kokku | 2 148 | 1 360 | – | – |
| Omakapital | 61 257 | 56 545 | 43 705 | 20 912 |
| Kasumimarginaal | 23,9 % | 55,2 % | 72,5 % | 54,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 63 405 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 148 € · 3,4 %
- Omakapital 61 257 € · 96,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 29,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 450 € | 1 503 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 450 € | 1 503 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 898 € | 1 971 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 342 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 342 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 342 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 224 € | 1 270 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 144 € | 1 188 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 483 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 501 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPangapealse tn 6, Muraste küla, 76905
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50189560 / 3
-
25.11.2022Muutmiskanne Ä 50189560 / 2
-
29.11.2021Esmakanne Ä 50189560 / M1
-
29.11.2021Esmakanne Ä 50189560 / M2
-
29.11.2021Esmakanne Ä 50189560
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |