Pinehill OÜ
Registrisse kantud 16378396Pinehill OÜ (registrikood 16378396) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 245 693 eurot ja puhaskasum 156 667 eurot, bilansimaht 438 918 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Wouter Georges L. De Bie. Juhatuse liige on Wouter Georges L. De Bie. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2021 (4 a 10 k) · Mäepealse tn 29, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE102451191 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102451191
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 63,8 % | 2024: 77,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,7 % | 2024: 60,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 097,6 | 2024: 1 254,5 |
| Müügitulu kasv | −25,7 % | 2024: +111,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 245 693 | 330 471 | 156 502 | 146 031 |
| Puhaskasum | 156 667 | 256 169 | 87 157 | 108 899 |
| Käibevara | 311 705 | 422 782 | 186 556 | 111 399 |
| Põhivara | 127 213 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 438 918 | 422 782 | 186 556 | 111 399 |
| Kohustised kokku | 284 | 337 | – | – |
| Omakapital | 438 634 | 422 445 | 186 556 | 111 399 |
| Kasumimarginaal | 63,8 % | 77,5 % | 55,7 % | 74,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 311 705 € · 71,0 %
- Põhivara 127 213 € · 29,0 %
- Lühiajalised kohustised 284 € · 0,1 %
- Omakapital 438 634 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 097,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 792 € | 6 564 € | 60 155 € | 2 |
| II kv 2026 | 5 500 € | 6 248 € | 57 949 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 238 € | 5 958 € | 76 373 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 321 € | 5 787 € | 53 575 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 353 € | 5 787 € | 53 444 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 5 787 € | 84 814 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 017 € | 5 559 € | 51 720 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 705 € | 5 101 € | 173 536 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 931 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 188 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 052 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 104 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50189730 / 2
-
30.11.2021Esmakanne Ä 50189730
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.03.2023 | Väikeettevõtja |