CEMSA OÜ
Registrisse kantud 16384113CEMSA OÜ (registrikood 16384113) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -93 619 eurot, bilansimaht 25 381 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Conor Patrick Russell. Juhatuse liige on Conor Patrick Russell. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.12.2021 (4 a 10 k) · Papiniidu tn 5, Pärnu linn, 80042
Registriandmed KMKR EE102503748 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102503748
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -1 403,1 % | 2024: -176 177,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 419 998 | 227 917 |
| Puhaskasum | -93 619 | -220 386 | -49 561 | 7 442 |
| Käibevara | 25 381 | 149 | 833 | 7 608 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 381 | 149 | 833 | 7 608 |
| Kohustised kokku | 381 505 | 262 654 | 42 952 | 166 |
| Omakapital | -356 124 | -262 505 | -42 119 | 7 442 |
| Kasumimarginaal | – | – | -11,8 % | 3,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 381 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 381 505 € · 1 503,1 %
- Omakapital -356 124 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1 503,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 94 440 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 112 978 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 278 127 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 301 115 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 483 225 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 791 247 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 243 270 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 315 478 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 31 480 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.01.2024Muutmiskanne Ä 50190366 / 4
-
13.12.2023Muutmiskanne Ä 50190366 / M1
-
07.12.2023Muutmiskanne Ä 50190366 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50190366 / 2
-
07.12.2021Esmakanne Ä 50190366
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.05.2024 | Mikroettevõtja |