Leonur OÜ
Registrisse kantud 16387550Leonur OÜ (registrikood 16387550) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala ravimite jaemüük (EMTAK 47731). 2025. aasta müügitulu oli 2 568 116 eurot ja puhaskasum 129 546 eurot, bilansimaht 693 754 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monika Aasmaa. Juhatuse liige on Monika Aasmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2021 (4 a 10 k) · Mulla tn 14, Haapsalu linn, 90504
Registriandmed KMKR EE102489354 · osakapital 12 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102489354
- Osakapital
- 12 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ravimite jaemüük
- Tegevusload
- 5 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 2024: 5,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 68,1 % | 2024: 66,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,4 % | 2024: 28,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +264,8 % | 2024: +40,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 568 116 | 704 039 | 501 528 | 141 101 |
| Puhaskasum | 129 546 | 40 259 | 16 485 | 921 |
| Käibevara | 625 028 | 183 554 | 94 895 | 105 259 |
| Põhivara | 68 726 | 28 227 | 26 950 | 31 263 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 693 754 | 211 781 | 121 845 | 136 522 |
| Kohustised kokku | 503 544 | 151 117 | 92 439 | 123 601 |
| Omakapital | 190 210 | 60 664 | 29 406 | 12 921 |
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 5,7 % | 3,3 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 625 028 € · 90,1 %
- Põhivara 68 726 € · 9,9 %
- Lühiajalised kohustised 498 082 € · 71,8 %
- Pikaajalised kohustised 5 462 € · 0,8 %
- Omakapital 190 210 € · 27,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 30 743 € | 22 790 € | 824 211 € | 8 |
| II kv 2026 | 43 643 € | 18 502 € | 756 604 € | 8 |
| I kv 2026 | 31 964 € | 23 122 € | 883 813 € | 8 |
| IV kv 2025 | 38 700 € | 23 246 € | 777 627 € | 9 |
| III kv 2025 | 39 509 € | 23 170 € | 718 856 € | 8 |
| II kv 2025 | 22 317 € | 10 624 € | 500 619 € | 6 |
| I kv 2025 | 8 605 € | 8 285 € | 298 766 € | 6 |
| IV kv 2024 | 6 246 € | 3 471 € | 206 158 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 248 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 597 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 74,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 274 737 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 826 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (5)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISRavimiamet
-
Apteegiteenus · Üldapteek Kuuse tn 28921 · alates 01.08.2022
-
Haapsalu Kastani Apteek (üldapteek) Kuuse tn 28921
-
Haapsalu Kastani Apteek HA1 (üldapteek) Tallinna mnt 12921
-
Haapsalu Kastani Apteek HA2 (üldapteek) Paide tee 16a921
-
Haapsalu Kastani Apteek HA3 (üldapteek) Lai tn 2a921
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 264,8 %
- 2. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Lääne maakond 2 568 116 €
- 2. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Lääne maakond 513 623 €
- 7. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Haapsalu linn 25 909 €
- 12. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haapsalu linn 68,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 23 463 | 25 782 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Koeru Hooldekeskus · maksed 20 236 €
- Haapsalu Hoolekandekeskus · maksed 3 227 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50190604 / 3
-
22.06.2022Muutmiskanne Ä 50190604 / 2
-
13.12.2021Esmakanne Ä 50190604
-
10.12.2021Esmakanne Ä 50190604 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Mikroettevõtja |