FirstEV OÜ
Registrisse kantud 16395395FirstEV OÜ (registrikood 16395395) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük (EMTAK 46644). 2024. aasta müügitulu oli 3 121 113 eurot ja puhaskasum 34 063 eurot, bilansimaht 696 368 eurot. Juhatuse liige on Sander Kodanik. Maksuvõlg on 28 760,95 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.12.2021 (4 a 9 k) · Lõõtsa tn 12, Tallinn, 11101
Registriandmed KMKR EE102447228 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102447228
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2023: 0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,5 % | 2023: 3,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,2 % | 2023: 24,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2023: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +42,3 % | 2023: +564,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 121 113 | 2 194 031 | 330 156 |
| Puhaskasum | 34 063 | 3 906 | 95 846 |
| Käibevara | 689 037 | 404 650 | 332 661 |
| Põhivara | 7 331 | 6 515 | 4 099 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 696 368 | 411 165 | 336 760 |
| Kohustised kokku | 562 553 | 311 413 | 240 914 |
| Omakapital | 133 815 | 99 752 | 95 846 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 0,2 % | 29,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 689 037 € · 98,9 %
- Põhivara 7 331 € · 1,1 %
- Lühiajalised kohustised 272 553 € · 39,1 %
- Pikaajalised kohustised 290 000 € · 41,6 %
- Omakapital 133 815 € · 19,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 80,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 874 € | 3 196 € | 329 360 € | 1 |
| II kv 2026 | 84 525 € | 6 089 € | 949 875 € | 1 |
| I kv 2026 | 111 755 € | 6 813 € | 933 041 € | 1 |
| IV kv 2025 | 147 543 € | 5 456 € | 1 353 292 € | 1 |
| III kv 2025 | 68 356 € | 6 150 € | 630 154 € | 1 |
| II kv 2025 | 76 275 € | 6 314 € | 963 929 € | 1 |
| I kv 2025 | 150 970 € | 5 418 € | 1 500 569 € | 1 |
| IV kv 2024 | 222 156 € | 5 512 € | 2 412 629 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 958 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 065 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 109 787 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 049 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 28 760,95 €
- 07.10.2026 27 281,94 €
- 29.09.2026 18 059,53 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Kodanik
- ETR1 GROUP OÜ Juhatuse liige
- NICHE OÜ Juhatuse liige
- Video Arsenal OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kaubandus (EMTAK 46) 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.07.2025Muutmiskanne Ä 50191578 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50191578 / 3
-
25.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50191578 / 2
-
21.12.2021Esmakanne Ä 50191578
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 09.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Mikroettevõtja |