continual OÜ
Registrisse kantud 16397428continual OÜ (registrikood 16397428) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 41 179 eurot ja puhaskasum -7 904 eurot, bilansimaht 29 775 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Edgar Ruben Poce. Juhatuse liige on Edgar Ruben Poce. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.2021 (4 a 9 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -19,2 % | 2024: -6,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -27,1 % | 2024: -2,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 2024: 98,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 48,3 | 2024: 61,1 |
| Müügitulu kasv | +162,9 % | 2024: −59,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 179 | 15 663 | 38 298 | 52 104 |
| Puhaskasum | -7 904 | -1 010 | 22 695 | 35 161 |
| Käibevara | 29 775 | 37 679 | 53 682 | 38 279 |
| Põhivara | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 775 | 37 679 | 53 682 | 38 279 |
| Kohustised kokku | 617 | 617 | 628 | 618 |
| Omakapital | 29 158 | 37 062 | 53 054 | 37 661 |
| Kasumimarginaal | -19,2 % | -6,4 % | 59,3 % | 67,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 775 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 617 € · 2,1 %
- Omakapital 29 158 € · 97,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 48,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 10 516 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 14 316 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 14 185 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 16 021 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 079 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 1 871 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 505 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50191788 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50191788 / 3
-
09.06.2022Muutmiskanne Ä 50191788 / 2
-
22.12.2021Esmakanne Ä 50191788
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.05.2023 | Väikeettevõtja |