OnlyDrive OÜ
Registrisse kantud 16408795OnlyDrive OÜ (registrikood 16408795) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Lohkva küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2024. aasta müügitulu oli 238 339 eurot ja puhaskasum -7 211 eurot, bilansimaht 78 939 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kirill Avdejev. Juhatuse liige on Kirill Avdejev. Maksuvõlg on 34 343,81 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.12.2021 (4 a 9 k) · Soojuse tee 21, Lohkva küla, 62207
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 2023: 1,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,5 % | 2023: 16,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,4 % | 2023: 65,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2023: 15,1 |
| Müügitulu kasv | −48,9 % | 2023: +42,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 238 339 | 466 188 | 327 739 |
| Puhaskasum | -7 211 | 7 375 | 31 438 |
| Käibevara | 39 224 | 60 495 | 50 171 |
| Põhivara | 39 715 | 10 326 | 10 325 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 78 939 | 70 821 | 60 496 |
| Kohustised kokku | 39 979 | 24 608 | 29 058 |
| Omakapital | 38 960 | 46 213 | 31 438 |
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 1,6 % | 9,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 224 € · 49,7 %
- Põhivara 39 715 € · 50,3 %
- Lühiajalised kohustised 31 951 € · 40,5 %
- Pikaajalised kohustised 8 028 € · 10,2 %
- Omakapital 38 960 € · 49,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 35 161 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 280 € | 1 |
| IV kv 2025 | 8 019 € | 2 462 € | 29 989 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 46 844 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 678 € | 2 926 € | 23 064 € | 1 |
| I kv 2025 | 901 € | 1 700 € | 26 317 € | 3 |
| IV kv 2024 | 0 € | 826 € | 110 646 € | 3 |
| III kv 2024 | 931 € | 1 024 € | 117 653 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 720 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 34 343,81 €
- 29.09.2026 34 143,81 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kirill Avdejev
- BEIZ OÜ Tegelik kasusaaja
- Tuker Technology OÜ Tegelik kasusaaja
- AVDAY Group OÜ Juhatuse liige
- MAWERS TRADE OÜ Osanik
- BEIZ Trade OÜ Juhatuse liige
- BEIZ Group OÜ Osanik
- BEIZ Technologies OÜ Tegelik kasusaaja
- BEIZ Logistics OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad maksuvõlad · Luunja vald 34 344 €
- 3. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Luunja vald 9 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.01.2025Muutmiskanne Ä 50193005 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50193005 / 5
-
29.06.2023Muutmiskanne Ä 50193005 / 4
-
24.05.2023Muutmiskanne Ä 50193005 / 3
-
02.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50193005 / 2
-
31.12.2021Esmakanne Ä 50193005
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Väikeettevõtja |