HR Practice Osaühing
Likvideerimisel 16411900HR Practice Osaühing (registrikood 16411900) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala keeleõpe (EMTAK 85591). 2025. aasta müügitulu oli 31 251 eurot ja puhaskasum 424 eurot, bilansimaht 17 826 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anna Barbara Kalinowska. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.01.2022 (4 a 9 k) · Luha tn 20, Tallinn, 10131
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Keeleõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: 48,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,3 % | 2024: 103,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,4 % | 2024: 91,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | +18,8 % | 2024: +52 532,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 251 | 26 316 | 50 | 41 859 |
| Puhaskasum | 424 | 12 766 | -16 050 | 15 594 |
| Käibevara | 17 558 | 12 868 | 37 | 15 683 |
| Põhivara | 268 | 526 | 784 | 1 048 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 826 | 13 394 | 821 | 16 731 |
| Kohustised kokku | 5 092 | 1 084 | 1 277 | 1 137 |
| Omakapital | 12 734 | 12 310 | -456 | 15 594 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 48,5 % | -32 100,0 % | 37,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 558 € · 98,5 %
- Põhivara 268 € · 1,5 %
- Lühiajalised kohustised 5 092 € · 28,6 %
- Omakapital 12 734 € · 71,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 726 € | 771 € | 3 644 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 023 € | 1 089 € | 9 971 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 001 € | 1 064 € | 7 554 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 10 468 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 8 299 € | 1 |
| II kv 2025 | 963 € | 1 027 € | 8 960 € | 1 |
| I kv 2025 | 197 € | 257 € | 9 135 € | 1 |
| IV kv 2024 | 525 € | 565 € | 7 548 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 242 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 257 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 215 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.07.2026Lõpetamiskanne Ä 50193337 / 7
-
12.04.2024Muutmiskanne Ä 50193337 / 6
-
02.04.2024Muutmiskanne Ä 50193337 / M5
-
09.10.2023Muutmiskanne Ä 50193337 / M4
-
04.10.2023Muutmiskanne Ä 50193337 / M3
-
03.10.2023Muutmiskanne Ä 50193337 / 5
-
26.09.2023Muutmiskanne Ä 50193337 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50193337 / 4
-
25.04.2022Muutmiskanne Ä 50193337 / 3
-
10.03.2022Muutmiskanne Ä 50193337 / 2
-
03.01.2022Esmakanne Ä 50193337
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 06.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Mikroettevõtja |