TeamCreator OÜ
Registrisse kantud 16420537TeamCreator OÜ (registrikood 16420537) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala tööhõiveagentuuride tegevus (EMTAK 78101). 2025. aasta müügitulu oli 67 961 eurot ja puhaskasum -830 eurot, bilansimaht 25 678 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Annika Melsas. Juhatuse liige on Annika Melsas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.01.2022 (4 a 9 k) · Paju tn 2, Tartu linn, 50603
Registriandmed KMKR EE102489121 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102489121
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööhõiveagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,2 % | 2024: 50,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,7 % | 2024: 62,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +2,4 % | 2024: +2,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 67 961 | 66 383 | 64 541 | 67 345 |
| Puhaskasum | -830 | 8 458 | 10 226 | 3 462 |
| Käibevara | 9 341 | 8 674 | 12 042 | 6 958 |
| Põhivara | 16 337 | 17 809 | 20 215 | 23 325 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 678 | 26 483 | 32 257 | 30 283 |
| Kohustised kokku | 9 846 | 9 821 | 18 591 | 24 321 |
| Omakapital | 15 832 | 16 662 | 13 666 | 5 962 |
| Kasumimarginaal | -1,2 % | 12,7 % | 15,8 % | 5,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 341 € · 36,4 %
- Põhivara 16 337 € · 63,6 %
- Lühiajalised kohustised 9 846 € · 38,3 %
- Omakapital 15 832 € · 61,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 198 € | 3 894 € | 25 254 € | 2 |
| II kv 2026 | 12 070 € | 5 187 € | 33 864 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 881 € | 4 062 € | 16 844 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 660 € | 5 017 € | 15 938 € | 1 |
| III kv 2025 | 7 091 € | 3 934 € | 20 121 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 812 € | 3 871 € | 20 649 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 345 € | 3 677 € | 15 173 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 596 € | 3 126 € | 17 609 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 066 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 298 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 42,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 418 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 248 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50194233 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50194233 / 4
-
20.09.2022Muutmiskanne Ä 50194233 / 3
-
09.02.2022Muutmiskanne Ä 50194233 / 2
-
11.01.2022Esmakanne Ä 50194233
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.01.2023 | Mikroettevõtja |