Autoque OÜ
Registrisse kantud 16428154Autoque OÜ (registrikood 16428154) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Reiu küla, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 78 014 eurot ja puhaskasum 15 637 eurot, bilansimaht 115 771 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Silver Tapasia. Juhatuse liige on Silver Tapasia. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2022 (4 a 8 k) · Pulga tee 4, Reiu küla, 86508
Registriandmed KMKR EE102473360 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102473360
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,0 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 86,5 % | 2024: 29,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,6 % | 2024: 1,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −64,1 % | 2024: +952,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 014 | 217 539 | 20 678 | 103 986 |
| Puhaskasum | 15 637 | 718 | -1 491 | 704 |
| Käibevara | 115 652 | 144 451 | 76 479 | 53 419 |
| Põhivara | 119 | 404 | 689 | 974 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 115 771 | 144 855 | 77 168 | 54 393 |
| Kohustised kokku | 97 703 | 142 424 | 75 455 | 51 189 |
| Omakapital | 18 068 | 2 431 | 1 713 | 3 204 |
| Kasumimarginaal | 20,0 % | 0,3 % | -7,2 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 115 652 € · 99,9 %
- Põhivara 119 € · 0,1 %
- Lühiajalised kohustised 97 703 € · 84,4 %
- Omakapital 18 068 € · 15,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük põhitegevus 68 763 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 9 251 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 140 € | 1 198 € | 114 990 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 260 € | 347 € | 67 659 € | 0 |
| I kv 2026 | 13 082 € | 0 € | 159 103 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 770 € | 0 € | 32 072 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 755 € | 0 € | 16 992 € | 0 |
| II kv 2025 | 514 € | 0 € | 22 102 € | 0 |
| I kv 2025 | 10 248 € | 1 046 € | 57 844 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 416 € | 1 030 € | 162 322 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 047 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 399 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 330 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPulga tee 4, Reiu küla, 86508
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 14.02.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50194364 / 4
-
26.01.2022Muutmiskanne Ä 50194364 / 3
-
25.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50194364 / 2
-
24.01.2022Esmakanne Ä 50194364
-
13.01.2022Esmakanne Ä 50194364 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |