Stjan OÜ
Registrisse kantud 16428958Stjan OÜ (registrikood 16428958) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsanurme küla, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 1 635 eurot ja puhaskasum 215 eurot, bilansimaht 37 124 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristjan Mändmets. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kristjan Mändmets, Eeva-Maria Mändmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.01.2022 (4 a 8 k) · Kuuseheki tee 9, Metsanurme küla, 75506
Registriandmed KMKR EE102460593 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102460593
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 2024: 21,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,6 % | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 49,9 | 2024: 23,0 |
| Müügitulu kasv | −83,2 % | 2024: −80,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 635 | 9 728 | 50 645 | 7 141 |
| Puhaskasum | 215 | 2 076 | 29 434 | 5 306 |
| Käibevara | 4 645 | 5 140 | 12 613 | 5 328 |
| Põhivara | 32 479 | 31 899 | 22 458 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 124 | 37 039 | 35 071 | 5 328 |
| Kohustised kokku | 93 | 223 | 331 | 22 |
| Omakapital | 37 031 | 36 816 | 34 740 | 5 306 |
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 21,3 % | 58,1 % | 74,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 645 € · 12,5 %
- Põhivara 32 479 € · 87,5 %
- Lühiajalised kohustised 93 € · 0,3 %
- Omakapital 37 031 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 49,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 297 € | 315 € | 52 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 004 € | 105 € | 7 875 € | 0 |
| I kv 2026 | 776 € | 0 € | 3 258 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 284 € | 0 € | 1 485 € | 0 |
| I kv 2025 | 220 € | 0 € | 1 050 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 254 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 99 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 105 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 571,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eeva-Maria Mändmets
- Cirilla OÜ Tegelik kasusaaja
- Pinegrove OÜ Juhatuse liige
-
Kristjan Mändmets
- Pinegrove OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Pinegrove OÜ | 50 % | 0 € | 20.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Pinegrove OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuuseheki tee 9, Metsanurme küla, 75506
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.08.2025Muutmiskanne Ä 50195108 / 4
-
23.02.2024Muutmiskanne Ä 50195108 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50195108 / 2
-
25.01.2022Esmakanne Ä 50195108
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.03.2023 | Mikroettevõtja |